בקניה מעל 350 ש”ח כל סוגי השילוח בחינם. 

בקניה מעל 350 ש”ח המשלוח לנקודת חלוקה חינם

בקניה מעל 350 ש”ח המשלוח לנקודת חלוקה חינם

מה המסר שרוצים להעביר לך בחלום

מאז ומעולם עסקו אנשים בפתרון החלומות וניסו לחפש בהם מסרים או סימנים נבואיים. אחת הדוגמאות המפורסמות היא סיפורו של יוסף, שבאמצעות החלום חזה לממלכת מצרים שבע שנים רעות ושבע שנים טובות. כולנו חולמים, אבל לא תמיד אנחנו מודעים למסרים שמגיעים אלינו על בסיס יום-יומי.

מי שולח את המסרים האלה? מדריכי הרוח שלנו. לפעמים קוראים להם מלאכים, לפעמים – נשמות שומרות ולפעמים – גם אלוהים. אבל מה שחשוב זה התפקיד שיש להם בחיינו. מדריכי הרוח קיימים כדי לעזור לנו בתהליך ההתפתחות הרוחנית שלנו והחלום היא אחת הדרכים האהובות עליהם לשלוח לנו מסרים חשובים, שמכוונים אותנו אל היעד.

רוצה קצת עזרה בפיענוח ? בדיוק עבורך ריכזנו פה פענוח של חלומות נפוצים מסודרים לפי הא’-ב’.

ניתן לחפש את נושא החלום בשורת החיפוש ולהבין את הסמליות שבחלום. חשוב לשים לב שפעמים רבות  אותו חלום ניתן לפרשנות שונה ע”י אנשים שונים היות ובנוסף לקונוטציה שהיא משותפת לאנשים רבים יש תמיד גם מימד אישי. אותו הסמל יכול לבטא דברים הפוכים לגמרי בעבור שני אנשים שונים.

א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת
א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

אדום – צבע אדום בחלום

צבע אדום הוא צבע עם אנרגיות של כח, עצמה ותשוקה, אך יכול גם לשמש כצבע של אזהרה. ?כאשר בחלום מופיע הצבע האדום בצורה דומיננטית נתבונן וננסה להבין את המסר שנשלח אלינו -האם מדובר באזהרה או שהמדריכים רצו להזכיר לנו את העצמות והחוזקות הטמונות בנו.

איבוד של חפץ יקר

אם איבדת משהו בעל ערך בחלום או שבילית את החלום בניסיון למצוא משהו ולא הצלחת, יכול להיות שמדובר בצעד ראשון לקראת שינוי. המדריכים מזמינים אותך להתבונן פנימה ולהבין באיזה שינוי רצוי מדובר.

אילמים – לא מסוגלים לדבר בחלום

חלום שבו אנחנו אנחנו לא מצליחים לדבר הוא מסר ברור מההדרכה – מדובר במתח סמוי שממנו אנו סובלים בחיי הערות שנובע ממצב ש”קולנו לא נישמע”. אנחנו רוצים להביע את עצמנו אך לא מקשיבים לנו. עלינו למצוא דרך אפקטיבית יותר להביע את עצמנו ולבוא לידי ביטוי.

אפיה או בישול בחלום

לאנשים שאפיה ובישול היא חלק מתוך השגרה שלהם חלום על כך מבטא את הדבר עצמו, אבל אם אצלך זה לא חלק מהשגרה פעולות אלו במטבח יכולות לייצג תוכניות שכבר כמעט ומוכנות להוציא לפועל. אפייה עשויה גם להיות אינדיקציה להריון.

ארון בחלום

 אם בחלום מצאתם את עצמכם מתבוננים בארון או חוקרים את מה שיש בתוך ארון, זה יכול להיות שאתם מסתירים משהו או מתביישים בו. ארון מלא או עמוס עשוי להצביע על בעיות הימנעות הזקוקות לתשומת לב.

אריה בחלום

אריה שמופיע בחלום הוא סמל למאבק שאנחנו מנהלים מול אתגרים ואנשים בחיי היום יום. המסר בחלום כזה תלוי בהקשר. לדוגמא  – ם נלחמנו באריה וניצחנו רוצים לומר לנו שיש בנו הכח להתמודד ושאנחנו צרכים להתחבר לכח הזה.

אש

חלום על אש יכול להביא עמו מסרים שונים בהתאם להקשר. לרוב אש מסמלת כעס וזעם או תחושה של דחיפות – בוער לנו. אש יכולה להיות מייצגת של אדם או משהו אחר בחיינו. אש יכולה לייצג גם תשוקה ומשיכה מינית. חלום שבו אתם עולים באש המסר אותו רוצים להעביר לכם בחלום שכזה הוא שעליכם לבחון את חיכם ולאתר את אותו הדבר או האדם שמכלים אתכם וצורכים אנרגיה ברמה כזו שאתם מרגישים שאתם עולים באש. חלום כזה יכול גם לסמן לכם שתמה תקופה ושאתם בדרך למשהו חדש. חלום שבו הבית שלכם עולה באש המסר הצפון בחלום זה הוא שלקחתם על עצמכם יותר מידי. אתם שרויים בלחץ גדול ומרגישים שאתם עומדים לקרוס. עליכם לעצור, לקחת נשימה ולצמצם את תחומי האחריות וההתחייבויות שלכם. חלום על מיכל סגור שבו דולקת האש אם אתן חולמים על ארון, חדר, קופסה או כל מיכל אחר שבו בוערת האש המדריכים רוצים להשב את תשומת הלב שלכם לכעס שאצור בתוככם ומזמינים אתכם להתבונן בו.

ים

חלומות על ים הם די נפוצים. מים שמופיעים בחלום משקפים את הרגשות שלנו ואת המסר בחלום ניתן לפענח בהתאם להקשר ולסמלים המופיעים בו. ים סוער מבטא סערה בתוכנו בעוד שים שקט ושליו מעיד שאנחנו בתקופה רגועה. לפעמים, בדר”כ בתקופות עמוסות אנחנו כלל לא מודעים לסערה שמתחוללת פנימה ולכן המדריכים מסמנים לנו בחלום לעצור לרגע של התבוננות.

להתאהב בחלום

לחלום על עצמנו מתאהבים יכול לעיתים להעיד על מצב הפוך בחיי הערות. לעיתים דווקא כי חסרה לנו בחיים אינטימיות, תשוקה או אהבה נימצא את עצמנו חולמים עליה.

אפיה או בישול בחלום

לאנשים שאפיה ובישול היא חלק מתוך השגרה שלהם חלום על כך מבטא את הדבר עצמו, אבל אם אצלך זה לא חלק מהשגרה פעולות אלו במטבח יכולות לייצג תוכניות שכבר כמעט ומוכנות להוציא לפועל. אפייה עשויה גם להיות אינדיקציה להריון.

בגד קרוע

כאשר אנחנו רואים את עצמנו בבגדים קרועים בחלום טמון בחלום מסר חד משמעי מהמדריכים -קחו פסק זמן לחשיבה. קחו זמן לעצמכם ותתמסרו לרוגע. אתם זקוקים לזה.

בחינה – להגיע לא מוכנים לבחינה

בחלום שבו אנחנו מגיעים לבחינה ומגלים שאנחנו לא מוכנים המסר שרוצים להעביר לנו הוא ברור ותמציתי –  ממליצים לנו להתבונן על הערכים שלנו ולבחון האם אנחנו לא מעמידים את עצמנו באופן קבוע למבחן? אם כן זה הזמן להרגיע ולחמול על עצמנו.

בטן

חלום שעוסק בבטן שלך בחלום מתייחס לאינסטינקטים הטבעיים ולרגשות המודחקים שלך. יש משהו בחיים שקשה לך לעכל או לקבל. זה הזמן לשחרר. אם הבטן בחלום חשופה המסר מתייחס לבעיות שיש לך עם אמון או תחושת פגיעות. זה הזמן להתבונן על הסוגיה ולבחון האם חוסר האמון הזה מוצדק? ומה המחיר שהוא גובה.

בית

בית בחלום יכול לייצג מספר רב של מסרים בהתאם להקשר: . לראות את הבית שלך בחלום שלך מסמל ביטחון, צרכים בסיסיים וערכים ולכן צריך להבין אילו תחושות מתלוות לחלום. אם התחושות חיוביות המסר מעודד אותך להסתמך על עצמך ולשאוב כח מהביטחון והערכים ש. . שיפוץ לחלום על שיפוץ בית או עבודה על פרויקטים של שיפוץ הבית מתייחס לשיפורים שאתה צריך לעשות על עצמך. שקול את סוג השיפור שנעשה בחלום לניתוח נוסף. אם אתה מוסיף לבית שלך, אז זה מצביע על כך שאתה צריך להרחיב את דרך החשיבה שלך. אתה צריך נקודת מבט רחבה יותר על הדברים. אם אתה מקשט מחדש את הגג בחלומך, אז זה מצביע על כך שאתה צריך להעלות את המטרות שלך. אתה צריך לכוון את הכוונת שלך גבוה יותר.   חזרה הביתה חזרה הביתה מביאה מסר די ברור. עליך לחזור למקורות ולזכור מהיכן באת. בחלום שבו אנחנו לא מוצאים את הדרך הביתה המסר מתייחס לכך שאיבדנו את האמונה בעצמנו ועילנו לעשות עבודה בנושא.. חסר בית לחלום שאנחנו חסרי בית מייצג את תחושת חוסר האונים וחוסר הביטחון בחיינו.  אם אנחנו רואים בחלום חסר בית שהוא לא אנחנו זהו מסר שמגיע מהמדריכים שעיקרו להזכיר לנו להוקיר ולהעריך את מה שיש לנו.   

בלון

חלום על בלון או בלונים יכול להכיל שני סוגי מסרים: אם אנחנו רואים ניפוח של בלון או בלונים שעפים מעלה המסר הוא מסר של חיזוק הנוגע לשינוי חיובי שאנחנו עוברים לארונה. המדריכים רוצים לחזק אותנו על התהליך הפנימי וההתפתחות האישית שאנו מייצרים. אם אנחנו רואים בלון מתפוצץ המסר מתמקד בהחלטה לא נבונה שקיבלנו ומזמין אותנו להתבוננות נוספת בהחלטה.  

ברווז

חלומות על ברווזים מביאים איתם בדר”כ משמעויות חיוביות אך ההקשר של מי שחולם אותו חשובה גם היא. ברוזים מסמלים מזל טוב, אירועים נעימים וחדשות טובות בתחומי החיים השונים – זוגיות, כספים או קריירה. בתרבויות עתיקות נחשב הברווז חיה מיסטית. במסורת המצרית שמיעת ברווז מבשרת מזל טוב – שגשוג, מזל ותקווה . במיתולוגיה היוונית, הברווז נקרא מלך הציפורים, ולאינדיאנים יש ברווז כחיית טוטם. לכן אם חלמתם על ברווז אתם יכולים להתחיל חייך.  

מרדף/רודפים אחריכם/אתם בורחים ממישהו

אחד החלומות הנפוצים הוא חלום שבו מישהו רודף אחרינו. עצם הריחה בחלום מעידה על לחץ ומתח גדול המלווים את שעות הערות שלכם. המסר מתייחס לבעיה בחיי הערות שממנה אתם בורחים ומעודד אתכם לבחון את הסוגיה ולפרק אותה. זה הזמן להתחיל בתרגול מדיטציות בליווי שמנים אתריים מרגיעים.

רומן

מה זה אומר כשחולמים שמנהלים רומן? חלום על בגידה בבן הזוג או בבת הזוג שלך לא בהכרח מצביע על רצון לבגוד במישור הרומנטי בחיים האמתיים. כדאי להבין את הרצון הפנימי בהתנסות חדשה המחוברת לתחושת אשמה כלשהי. זה יכול להיות לדוגמא רצון לעזוב את העבודה עם המשכורת הקבועה ולפתוח עסק או לנסוע לתקופה ארוכה ולהשאיר את הילדים עם בן.בת הזוג בארץ. כשחלום כזה מופיע המדריכים מסמנים לך שהגיע הזמן להתבונן מחדש על תפיסות הבסיס שלך בתחומים אלו ולקבל החלטה מחדש.

גב

גב מסמל יציבות ובטחון בחיים. גב בחלום מייצג גם את אותם הדברים הקבועים בחיינו שאנו יכולים לסמוך על ההמשכיות שלהם. לכן אם בחלום חלמנו על פגיעה או חבלה בגב המסר ששולחים לנו המדריכים הוא להתכונן לתקופה מאתגרת שבה הדברים שהורגלנו להסתמך עליהם בחיים עשויים להשתנות ועלינו ליהערך בהתאם.

גמל

כאשר בחלומכם מופיע גמל הוא מביא איתו מסר מההדרכה שלקחתם על עצמכם יותר מידי ואתם צרכים לשחרר מעליכם את חלק מהמשימות ומההתחייבויות שלקחתם. אם המסר מדבר אליכם כנראה שיש בו ממש. חשוב שתקשיבו להדרכה כי במקרים של עומס לאורך זמן זה לא תמיד מסתיים כל כך חיובי.

גן עדן

לחלומות על גן עדן יש בדרך כלל פרשנות חיובית. חלומות אלו יכולים להשאיר אותנו עם תחושה כללית של תקווה, אושר ואמונה. אם בחלומכם מופיע גן העדן זהו חלום עם מסר מיסטי חזק מאוד.המסר ששולחים לכם המדריכים הוא לרדוף אחר המטרות שלכם באגרסיביות ולסמוך על התהליך. הדרכה תמיד זמינה עבורכם אם אתם מבקשים זאת.

גשם

חלום על גשם מסמל פתיחה של שער של ערוצים מסויים בחיים שלנו שיאפשרו לדברים הטובים שממתינים לנו להגיע. ייתכן שאתם בתקופה שבה אתם זקוקים לפתוח בחייכם שלב שליו, מאושר וחדש – במקרים כאלו הגשם מסמל אולי הרס אבל במקביל מסמל גם התחלה חדשה. חלום על גשם מייצג את הגשם של ההיבטים הרוחניים בחיינו. גשם הוא כלי לניקוי החיים שלנו מכל הבעיות והצרות. חלומות על גשם וסערה חלום על גשם שהוא חלק מסערה הוא סימן לתחושות של דכדוך בחיי הערות שלך. ייתכן שזו בתקופה מלנכולית כתוצאה מאנרגיות שליליות שמקיפות אותך ולכן המסר הוא לבחון מי ומה מקיפים אותך ולשחרר מהחיים את הדברים שמכבידים. חלומות על גשם מלווה ברעמים גשם המופיע בחלום כשהוא מלווה ברעם קשור לכעס בחיי הערות שלך ומביא עמו מסר שקורא לך לשים לב. לראות את הגשם כשאתם בבית כשאתם בתוך הבית בזמן שיורד גשם, זה מראה על אתגר צפוי בחיים האמתיים שלך. אך יחד עם זאת צפייה בגשם מבפנים היא סימן להיותכם מוכנים להתמודדות עם האתגר. . להירטב בגשם להירטב בגשם בחלום מסמל את הקושי בהתמודדות שלך ברגשות שמציפים אותך. חולם על גשם מבול מבול בחלום מביא מסר שעליך לשחרר את האלמנטים המזהמים בחייך. ייתכן שאתה עדיין נאחז במשהו מהעבר שלך שמונע ממך להמשיך הלאה, וההדרכה מציעה לך לשחרר

גשר בחלום

כאשר אנחנו חולמים על גשר המסר העיקרי, הוא שגם אם אנחנו לא מודעים לזה לגמרי, אנחנו כבר מוכנים לבצע שינוי או לעבור לשלב הבא בחיים. המסר העיקרי מההדרכה בחלום הזו הוא לשים לב שאנחנו לא שורפים את הגשרים מאחורינו כלומר אנחנו תמיד צריכים לשמור על קשר עם העבר שלנו..

אילמים – לא מסוגלים לדבר בחלום

חלום שבו אנחנו אנחנו לא מצליחים לדבר הוא מסר ברור מההדרכה – מדובר במתח סמוי שממנו אנו סובלים בחיי הערות שנובע ממצב ש”קולנו לא נישמע”. אנחנו רוצים להביע את עצמנו אך לא מקשיבים לנו. עלינו למצוא דרך אפקטיבית יותר להביע את עצמנו ולבוא לידי ביטוי.

דבורים

דבורים מסמלות קהילה, ארגון, שיתוף פעולה, יצירה ומערכות יחסים. הן מחוברות לאנרגיה נשית ומייצגות תובנה אינטואיטיבית, מחשבה תת-מודעת, יצירתיות וחיבור רגשי. חלום על דבורים יכול להביא עימו מסר שכדאי לשים לב ולהתייחס לנושא רגשי קשה שכרגע על הפרק. מכיוון שדבורים מייצגות גם קהילתיות חלום על דברים יכול לסמן לנו שעלינו להקדיש יותר לפיתוח הכישורים החברתיים שלנו. חלומות שבהם אנו נעקצים ע”י דבורה טומנים בקרבם את המסר שאנו בורחים מהפחדים שלנו כדי להימנע מכאב ועלינו לעצור ולהתחיל להתמודד איתם.  

דגים

דגים מסמלים את הפן הכלכלי בחיינו ובעיקר את הפוטנציאל שלנו להצליח כלכלית. הדגים מושפעים מהסביבה הימית או הנחל בו הם שוחים (לעיתים הוא סוער ולעיתים רגוע. יש גם דגים ששוחים כנגד הזרם) גם ההצלחה הכלכלית שלנו מושפעת מהסביבה אך בסופו של דבר תלויה בעיקר בנו. אם חלמנו שאנחנו דגים דגים המסר של ההדרכה הוא שהצלחה כלכלית בפתח. אם חלמנו על דג בים סוער המסר ששולחים לנו הוא לתרכז בכוחות הפנימיים שלנו – מכיוון שאלו הם הכוחות שיעזרו לנו לצלוח את התקופה.  

דולפין

פירוש המסר בחלום על דולפין קשור קשר חזק לאישיותו של החולם וליחסו לדולפינים. כתפיסה קולקטיבית דולפינים נחשבים בעל חיים רוחני ומחובר הם חיים בשני העולמות הם יונקים אך סביבת החיים שלהם היא זו של הדגים. חלימה על דולפינים מייצגת התפתחות רוחנית של החולם ומחזקת אותו להמשיך בדרך זו. הדולפין הוא ביטוי של המדריך לכן מומלץ לשים לב לסימנים הנוספים בחלום. מה עושה הדולפין לאיזה כיוון הוא מכוון אותנו ומה הוא מסמן.    

דלתות בחלום

זה בטח לא יפתיע אותך שכאשר אנו חולמים חלום שבו מופיעות הרבה דלתות זה מעיד על הזדמנויות חדשות שעומדות להיפתח בפנינו. המסר שמדריכים שולחים לנו מתמקד בנטייה שלנו לפספס הזדמנויות שמגיעות לפתחנו לפעמים ומסב את תשומת ליבנו לפתוח עיניים של מודעות לכל מצב שיכול להיות עבורנו הזדמנות בתחום חיים שחשוב לנו.  

שביל / דרך

אם חלמתם שאתם עומדים או צועדים בשביל ההדרכה רוצה להסב את תשומת ליבכם לדרך בה אתם הולכים בחיי הערות שלכם. שימו לב מה הסיפור המתרחש בחלום: האם מדובר בדרך פתוחה רחבה ונוחה לצעידה או שמה שביל פתלתל ומסוכן. שימו לב מה רוצים לומר לכם – האם אתם בכיוון הנכון? האם הסתבכתם בדרך שלא לצורך? האם עליכם לקחת צידה מסוימת לדרך? האם אתם צרכים לאסוף אתכם מישהו לדרך? חלום כזה הוא יחסית פשוט לפיענוח כי ההקבלה הסמלית די ברורה.  

הריון

חלום על הריון זהו מסר מהמדריכים שרוצים לעודד אותנו ומסמנים לנו ששינוי חיובי צפוי להגיע בקרוב. הריון בחלומות משקף התפתחות שמתרחשת בחיים שלנו, רעיונות חדשים ופוטנציאל לעתיד טוב יותר. זה הזמן להתעודד ולהמשיך בכל הכוח.

ורוד – צבע ורוד

אם חלמתם חלום שבו הצבע הוורוד היווה אלמנט דומיננטי זה בדר”כ מייצג מין, תשוקה או תשוקה חבויה. האם אתם מעוניינים במישהו שאינו חלק מהקהילה שלכם או שאינו זמין כרגע? אם עניתם “כן” החלום הזה מצביע על כך שאתם צריך לחשוב על איך אתם פועל כנוגע למושא התשוקה שלכם. במישור הרוחני הצבע הזה מייצג אכפתיות, אהבה ללא תנאים, הבנה, טוב לב, טיפול יתר וכל מה שיפה וטוב.

זאב

 חלום על זאב מסמל בדר”כ מצב מאתגר – משהו שבעיננו נחשב שלילי עומד להיכנס אל חיינו. המסר שטמון בחלומות על זאבים הוא לעצור לרגע ולבחון את מערכות היחסים שלנו עם אנשים קרובים אלינו. לשאול את עצמנו האם אנחנו פועלים ממקום עוצמתי אבל מכבד? האם אנחנו נוטרים טינה? פוגעים בלי לשים לב? זו הזדמנות לעשות הסתכלות מעמיקה על עצמנו בתוך הקהילה הקרובה שלנו.

חדר ריק בחלום

כמו בסמלים רבים המופיעים בחלומות יש חשיבות רבה לתחושה המלווה את החלום. אותו החיזיון יכול לייצג פרשנויות שונות בהתאם לתחושה. במקרה של חלום על חדר ריק הוא יכול להתפרש במספר אופנים. אם לחלום לא מתלווה תחושת אי נוחות חדרים לא מנוצלים או ריקים יצביעו על כך שיש לך כישרונות לא מנוצלים והמסר מהמדריכים הוא שזה הזמן להתחיל ולפתח את הכישרונות הרדומים שלך. כי בפיתוח הכישרונות הללו טמון מפתח לדלת שתגיע בהמשך. אם החדר שאינו בשימוש מלווה בתחושות של אי נוחות או פחד, הוא עשוי לייצג משהו שונה לחלוטין. חדר ריק במקרה הזה ייצג גילוי שגילת על עצמך וגורם לך להתבונן על עצמך באור שקשה לך לקבל. זה יכול להיות משהו ישן שלא הסתכלת עליו קודם. זה יכול להיות כל היבט בחיים שלך – העבודה שלך, מערכת יחסים – שסגרת עליה את הדלת. המסר של חלום כזה מתיחס לעבודת ניקוי פנימי שצריך לעשות כדי לשחרר את הנושא מתת המודע.

חייזרים בחלום

אם אתם חולמים שנחטפתם על ידי חייזרים זה יכול להיות שאתם נתקלים במשהו בחייך שאינו מוכר או אפילו עוין. ההדרכה מתכוונת לסמן לך להתבונן בסוגיה בצורה מפוקחת ולקבל החלטות רק לאחר שבחנת את הנושא לעומק.

חיפוש אחר מישהו

חיפוש אחר אדם מסוים בחלום אומר שאנחנו מחפשים אחר משהו שחסר לנו בחיים האמתיים. זו יכולה להיות אהבה, סיפוק בעבודה, שמחה, שקט נפשי או חיבור רוחני.

חתול

החתול מסמל עצמאות, אינטואיציה ובטחון עצמי. כשהוא מופיע בחלו המסר שלו עבורך הוא להתחבר לנקודות החזקה שלך, להשקיע בעבודה על בטחון עצמי ולהתחיל להקשיב לאינטואיציה. הקשבה לאינטואיציה תיתן לך את התשובות הנכונות עבורך.

חתונה עם זר בחלום

בין אם התחלת עבודה חדשה או הסכמת להשתתף באירוע שבו לא ברור לחלוטין מה מצופה ממך -התחושה שאנחנו מחויבים למשהו שאיננו בטוחים לגביו עשויה להתבטא בחלום שבו אנחנו מוצאים את עצמנו מתחתנים עם זר. לא לדעת את זהותו של החתן או הכלה מרמזת שלא ברור לך למה צריך להתחייב ומה מהות ההתחייבות. המסר מהמדריכים מדבר על לבחון את המצב לעומק בכדי להבין למי ולמה התחייבת.

טיסה

טיסה בחלום היא בדרך כלל סימן לכך ששחררת את עצמך ממשהו שהכביד עליך. בדר”כ חלום כזה מגיע כאשר המדריכים רוצים לחזק אותך על המהלך שעשית כדי לשחרר את הנושא הספציפי. מדובר במצבים שבהם השקעת מאמץ בתהליך ועשית מהלך יזום.

טיפוס בחלום – לטפס על הר

כאשר אנחנו חולמים על טיפוס (לדוגמה טיפוס על הר) החלום יכול לסמל אתגר שאנחנו מתמודדים עמו בחיינו האישיים ורצון להתמודד עם האתגר. המדריכים מזמינים אותנו להבין כי לפעמים לחיים יש קצב משלהם וכי האנרגיה הרבה שאנחנו משקיעים עכשיו תשתלם מאוד בסופו של דבר ולכן עלינו לנתמיד ולא להתיאש.

רכבת – לפספס את הרכב

אם בחלום אתם מוצאים את עצמכם עומדים על הרציף או המסלול, זה יכול להיות שהמסר מתייחס לכך שלקחת על עצמך יותר מדי התחייבויות במקביל. הדרך הנכונה יותר להשיג את המטרות שלך בצורה יעילה יותר היא על ידי פוקוס ובחינה של סדרי העדיפויות העמוקים שלך. המדריכים מסמנים שהדבר הנכון הוא להקשיב לקול הפנימי שלך במקום לנסות כל הזמן לרדוף אחר מטרה חדשה.

יונה

יונה בחלום מסמלת שינוי. היונה היא עוף שמתאים את עצמו בקלות לסביבתו והמסר שנישלח בחלום על יונה מתמקד בהזמנה להתבוננות על החיים שלך מתוך נכונות לשינוי. זה הזמן לבדוק באיזה תחום השתנתה המציאות של חייך ואיזה שינוי נדרש.  

יחפים בחלום – ללא נעליים

נעליים הם האמצעי להתקדם בדרך בה בחרנו. חלום שבו אנחנו יחפים חשוב להבין את התחושה המתלווה – אם אנחנו מרגישים בנוח ונהנים מהחיבור לאדמה נוכל להבין שמסמנים לנו שבחרנו בדרך הנכונה אך אם אנו מרגישים שלא בנוח לגבי העובדה שאנחנו ללא נעליים המסר יהיה שכרגע אנחנו מרגישים שאין לנו את הכלים הנכונים להתקדם בדרך בה בחרנו ושעלינו לשכלל את המיומנויות שלנו.

ים

חלומות על ים הם די נפוצים. מים שמופיעים בחלום משקפים את הרגשות שלנו ואת המסר בחלום ניתן לפענח בהתאם להקשר ולסמלים המופיעים בו. ים סוער מבטא סערה בתוכנו בעוד שים שקט ושליו מעיד שאנחנו בתקופה רגועה. לפעמים, בדר”כ בתקופות עמוסות אנחנו כלל לא מודעים לסערה שמתחוללת פנימה ולכן המדריכים מסמנים לנו בחלום לעצור לרגע של התבוננות.

ירוק – צבע ירוק בחלום

אם חלמתם חלום ירוק אתם יכולים לחייך. חלומות שבהם הצבע הירוק דומיננטי או שהסביבה בה אתם נימצאים מאופיינת בגוונים ירוקים רוצים לומר לנו שהעתיד הקרוב יחייך אלינו ושצמיחה, שגשוג והצלחה הולכים להעצים את עצמם בחיינו.

כדור הארץ

אם בחלום שלכם מופיע כדור הארץ המדריכים רוצים לומר לכם שכרגע גובר בכם הצורך להיות “מקורקעים” ומציאותיים. אולי תחושת היציבות והביטחון שלכם לוקה בחסר. נסו לפתח בחייכם את תחומי החיים שמחזקים אצלכם את החיבור והקרקוע. זה יכול להיות חיבור חזק יותר למשפחה, לעצמכם או כל תחום אחר בחיים שנוטע את הביטחון בכאן ועכשיו.  

כלא

חלום על כלא הוא פשוט לפרשנות אך חשוב להקשיב למסר שמגיע עימו. אם חלמתם שאתם נימצאים בכלא כנראה שיש תחום בחיים בו אתם מרגישים חנוקים וכלואים. זה יכול להיות בתחום התעסוקתי, בזוגיות, בחברות או בכל תחום אחר. לעיתים לא מדובר בגורם חיצוני אלא בסוג של רגות אשם שאתם סוחבים ומייצרים תחושת חנק. החשוב בסוג כזה של חלום זה לשים לב ולהקשיב למסר. זהו מסוג החלומות שבאים להתריע היות ולחיות לאורך זמן עם תחושה כזו עלול לפגוע בבריאותכם.  

כלב בחלום

כלב כמו שכולנו יודעים מסמל חבר ויכול להצביע על זמנים טובים בעתיד הקרוב. אם מדובר בכלב שנוהם זה עשוי להצביע על כך שמישהו קרוב לא אמין ויכול להפוך להיות תוקפן כלפינו. אם כלב באמת נושך אותך בחלום, “זה יכול להעיד על חבר שזומם מהלך שעלול לפגוע בך. כלב נובח יכול להיות אות של סכנה באופק או אות אזהרה.

כתום – צבע כתום בחלום

לצבע הכתום יש תדר של עצמאות ושל דבקות בעקרונות ולכן אם בחלום שלנו מופיע הצבע הכתום בצורה דומיננטית המסר שנישלח אלינו נוגע לתחום זה. דבקות במטרה כשהיא מאוזנת היא כלי חשוב לחיים אך כשהיא בחסר גדול או בעודף גדול היא מפריעה לנו. חוסר מוטיבציה ועמידה על עקרונות משאירה אותה במקום ומנגד דבקות במטרה שמביעה לדפוסים פנאטיים גם לא מומלצת ולכן כשחלום כזה מגיע עלינו לשאול את עצמנו -האם המסר שרוצים להעביר לנו הוא שעלינו לדבוק בעקרונותינו  או שמסמנים לנו שאנחנו צרכים קצת לשחרר ולהסתכל על התמונה הרחבה יותר.

איבוד של חפץ יקר

אם איבדת משהו בעל ערך בחלום או שבילית את החלום בניסיון למצוא משהו ולא הצלחת, יכול להיות שמדובר בצעד ראשון לקראת שינוי. המדריכים מזמינים אותך להתבונן פנימה ולהבין באיזה שינוי רצוי מדובר.

לבן – צבע לבן בחלום

פירוש חלומות שבהם הצבע הלבן הוא מאוד דומיננטי – אלו חלומות המבטאים איזון, היטהרות וטוהר. . חדר לבן, בית לבן או בגדים לבנים קשורה באיזון רוחני ורגשי ובהיטהרות. לפעמים הסמלים הללו יופיעו כאשר במציאות הצלחנו להתגבר על אתגר או קושי בחיינו וההדרכה רוצה לחזק אותנו על המהל שעשינו..

בחינה – להגיע לא מוכנים לבחינה

בחלום שבו אנחנו מגיעים לבחינה ומגלים שאנחנו לא מוכנים המסר שרוצים להעביר לנו הוא ברור ותמציתי –  ממליצים לנו להתבונן על הערכים שלנו ולבחון האם אנחנו לא מעמידים את עצמנו באופן קבוע למבחן? אם כן זה הזמן להרגיע ולחמול על עצמנו.

בית קפה

חלום על בית קפה יכול לייצג מספר מסרים תלוי בהקשר הוא יכול לסמן לך על אדם מסוים שלא ראית זמן רב וחשוב שתמצא איתו זמן לקפה כי יש ביכולתו לעזור לך בחיי הערות שלך. בית קפה מייצג מקום של מפגשים חברתיים ושעות פנאי. תוכלו לבדוק את עצמכם האם אתם מפנים לעצמכם מספיק זמן של פנאי או האם אתם עסוקים בעבודה ובשוטף?

מאפיה

אם בחלום שלנו מופיעה מאפיה המסר הוא אופטימי וחיובי – והכוונה היא שהעושר וההצלחה קרובים מתמיד. העתיד שלך יהיה מהנה, נעים ומלא סיפוק

מדרגות

פירוש חלום על מדרגות תלוי בהקשר שלהן בחלום: עליה במדרגות מסמלת התפתחות רוחנית אותה עובר החולם. המדרגות הן אינדיקציה להתקדמות ולתובנות רוחניות נוספות שיגיעו בקרוב. לעומת זאת ירידה במדרגות טומנת בקרבה מסר על תקופה מאתגרת בתחום הכלכלי שתתרחש בקרוב ומזמינה אותנו להיערך.

מואשמים בפשע

חלום שבו אתם  מואשמים בפשע מייצג בדר”כ מצבים בחיים שבהם אנחנו מקבלים החלטות תוך התעלמות מהצרכים והכישרונות האישיים שלנו כדי להתקבל חברתית. אנחנו עסוקים בלמצוא חן ומאבדים את האוטנטיות שלנו.  

מוות – חלום עם תחושת פחד ממוות

לעומת זאת, אם אתם מרגישים נחשול חרדה מהמחשבה על המוות בחלום סביר להניח שזה הסימן עבורכם שאינכם בשלים לשחרר.

מוות – חלום שמתים אבל להרגיש מאוד רגועים לגבי זה

אם אתם חווים מוות בחלום אבל מרגישים מאוד שלווים לגבי זה סימן שנושא מסוים סיים את תפקידו בחייכם ואתם לגמרי בשלים לשחררו.

מוות בחלום

לראות את עצמך במצב של מוות או גסיסה במהלך חלום, לא בהכרח אומר שאתם מפחדים למות או שיש לכם מחלה סופנית שלא ידעתם עליה. בדר”כ זה רק אומר שמשהו בחייכם מגיע לסיומו ושנכון לקיים תהליך סגירת מעגל ולהמשיך לשלב הבא.

מונית

חלום שבו אתם רואים את עצמכם נכנסים למונית טומן בחובו מסר מההדרכה שעליכם לבקש עזרה כדי להתקדם בתחום חיים מסוים שכרגע תקוע.  

מזוודה

כמו בחלום על תיק גם חלום שמופיעה בו מזוודה הוא בדר”כ חלום משמעותי. מזוודה בחלום מייצגת בחלום את המטען שלנו בחיי הערות. זו יכולה להיות אחריות. טראומות עבר. סט ערכים או מרכיבי אישיות ולכן להקשר ולסיפור של החלום יש חשיבות גדולה והוא מייצר את ההבדלים בפרשנויות. מזוודה שמתפקעת ואנחנו מתקשים לסגור ההכבדות שאנו סוחבים בפנים לא משרתים את החיים שלנו ועלינו לשחרר מטען מזוודה כבדה מייצגת מטען רגשי כבד שאנו סוחבים אורזים מזוודה שינוי מבורך בדרך להיכנס לחיינו מזוודה מרופטת מייצגת את תחושתנו של חוסר יכולת להכיל רגשות שמעכלים אותנו מבפנים העברת מזוודה למישהו אחר או הפקדת מזוודה זהו חלום שמביא איתו מסר ברור שעלינו לאפשר לאחרים לחלוק בנטל הרובץ על כתפינו

מטוס בחלום

חלום על מטוס טומן הוא מסר שנישלח בנוגע לשינויים המהירים שקורים לך עכשיו בחיים. בגלל האופן הדרמטי שבו מטוס עוזב את הקרקע והמהירויות בה הוא מתקדם לעבר היעד, הוא קשור לכל מעבר או שינוי פתאומי בחיים. הוא מתחבר באופן סמלי לאותם רגעים בחיים שבהם השינוי מהיר וטוטאלי. יכול להיות שמסר הוא שהשינוי בדרך או שהשינוי כבר כאן ושהוא נחוץ ונכון לך.

מטריה

שימוש במטריה בחלום מביא אתו מסר שיש לכם את הכוח להגן על עצמכן מכל האנשים, הדברים או המצבים השליליים בחייך הערות שלכם. אתם יודע להיפטר מכל האנרגיות השליליות ולהתרחק מהן. אם אתם מחזיקים מטריה כשאר אין גשם, ההדרכה מסמנת לכם להתבונן בתפיסת העולם שאימצתם שמסתכלת על הצד השלילי של הדברים ורואה בעיקר את חצי הכוס הריקה.    

מים

מים שמופיעים בחלום מייצגים את התת מודע שלנו ואת הרגשות העמוקים שלנו. יש חשיבות לקונטקסט שבו הם מופיעים ולכן לדוגמא אם המים עכורים ובוציים כנראה שהמסר בחלום הוא לתת תשומת לב לרגשות הלא צלולים והמבולבלים שלנו. מים יכולים להיות מנקים ומטהרים אך עלולים גם להטביע. במקרה של חלום על טביעה המסר שמגיע עם ההדרכה הוא לשים לב שיש רגשות שמנהלים אותנו בכזו חוזקה שהם עלולים להטביע אותה – כמו כעס לדוגמא. אם המים בחלום הם מים זורמים בנהר או נחל, כנראה שהמסר מתייחס לשינויים בחיים שלך המתרחשים בשלווה (מים זורמים ברוגע) או במהירות (זרימה מהירה או סוערת). חלום על מים באמבטיה או במקלחת עשוי להעיד על צורך להקדיש לטיפול עצמי, בעוד שחלום על בריכת שחייה נובע מהרצון להירגע.  

מספר שגוי – חיוג למספר שגוי

אם חלמתם שאתם מחייגים והמספר שגוי יכול להיות שמישהו בחיים שלכם שינה את ההתנהגות שלו ואתם כבר לא מצליחים לתקשר איתו כמו פעם. מישהו שיקר לכם השתנה וזה מכביד ופוגע בתקשורת שלכם איתו. המסר המרכזי בחלום כזה הוא לנסות לכבות את קול ההיגיון ולנסות לתקשר מהלב. לייצר תקשורת רגשית ולא שכלית עם האדם הזה. תקשורת מסוג זה תצלח הרבה יותר.

מעגל

מעגל בחלום מייצג שיעור או אתגר בחיים שלכם שאתם חווים כרגע ושתורמים לצמיחה הפנימית ולהתפתחות הרוחנית שלכם. המסר מההדרכה רוצה לעודד ולחזק אתכם לסמוך על המעגל שבו אתה נמצא ושהכל יסתדר אם לא תוותרו. מעגלים מופיעים בדרך כלל בחלומות שבהם אתם אמורים ללמוד משהו, כמו חלומות שבהם אתה נמצא בכיתה או במגרש אימונים. אם מעגל מופיע בחלום בהקשר חיובי, המסר מההדרכה הוא שאתם בדיוק איפה שאתה צריך להיות, והדברים מסתדרים בדיוק כפי שתוכננו. זה יכול לייצג אמון בחוכמה הפנימית שלכם ושימוש במתנות הרוחניות שקיבלתם. אם מעגל מופיע בחלום בהקשר שלילי, המסר מההדרכה מתייחס לחוסר בהירות לגבי המטרה ומסמן לכם שאתם ממשיכים לנוע במעגלים.

מרדף/רודפים אחריכם/אתם בורחים ממישהו

אחד החלומות הנפוצים הוא חלום שבו מישהו רודף אחרינו. עצם הריחה בחלום מעידה על לחץ ומתח גדול המלווים את שעות הערות שלכם. המסר מתייחס לבעיה בחיי הערות שממנה אתם בורחים ומעודד אתכם לבחון את הסוגיה ולפרק אותה. זה הזמן להתחיל בתרגול מדיטציות בליווי שמנים אתריים מרגיעים.

מתנה

בחלום שבו אתם נותנים מתנה. עצם הפעולה מסמלת את הנדיבות שלכם. לחלופין אם אתם מרעיפים על מישהו מתנות בצורה מוגזמת, זה יכול להצביע על כך שאתם לוחצים על מישהו מוכר בדעותיכם ועצותיכם ועליכם להרגיע. לחלום שאתם מקבלים מתנה טומן בחובו מסר על תגמול שיגיע אליכם בזכות נדיבותכם. לראות בחלום ערימה של מתנות מסמל כישורים וכישרונות לא מנוצלים. חלום על פתיחת מתנה מסמל איזה כישרון חבוי או גילוי עצמי.  

ספר (מקצוע)

אם אתם רואים את עצמכם כמעצבי שיער בחלום המסר שרוצים להעביר לכם שאתם ניצבים בפני תקופה של הצלחה כלכלית ומקצועית. מכיוון ששיער מסמל כסף וכוח ולכן בחלומות הקשורים לשיער יש חשיבות גדולה להקשר ולמקום. לדוגמא -בחלום בו סיפרו אתכם יתר על המידה המסר שנישלח אליכם הוא כי עליכם לשים לב להחלטות פיננסיות שאתם מקבלים היות ודברים יכולים לצאת מכלל שליטה. ולעומת זאת בחלום שבו אתם רואים את עצמכם מתהדרים בשיער ארוך ושופע המסר מרגיע ומעודד בתחום הכלכלי.

תספורת

ששיער מסמל כסף וכוח ולכן בחלומות הקשורים לשיער יש חשיבות גדולה להקשר ולמקום. לדוגמא -בחלום בו סיפרו אתכם יתר על המידה המסר שנישלח אליכם הוא כי עליכם לשים לב להחלטות פיננסיות שאתם מקבלים היות ודברים יכולים לצאת מכלל שליטה. ולעומת זאת בחלום שבו אתם רואים את עצמכם מתהדרים בשיער ארוך ושופע המסר מרגיע ומעודד בתחום הכלכלי.

יחפים בחלום – ללא נעליים

נעליים הם האמצעי להתקדם בדרך בה בחרנו. חלום שבו אנחנו יחפים חשוב להבין את התחושה המתלווה – אם אנחנו מרגישים בנוח ונהנים מהחיבור לאדמה נוכל להבין שמסמנים לנו שבחרנו בדרך הנכונה אך אם אנו מרגישים שלא בנוח לגבי העובדה שאנחנו ללא נעליים המסר יהיה שכרגע אנחנו מרגישים שאין לנו את הכלים הנכונים להתקדם בדרך בה בחרנו ושעלינו לשכלל את המיומנויות שלנו.

נחש

בפירוש חלומות על נחשים יש משמעות גדולה לפרטי החלום. אם החלום היה מעורר אימה המסר שנישלח מיועד להזהיר אותך שיש אנשים רעילים בסביבתך והשהות לידם גובהה ממך מחיר. נחש יכול להיות ביטוי למסר של טרנספורמציה כמו שהנחש משיל את עורו כך המסר בחלום כל נחש יכול להיות ששינוי טוב עומד לקרות בחיים שלכם נחש שמופע בחלום אירוטי נחשים יכולים לסמל גם אנרגיה מינית גברית ולכן חשוב לבחון את התחושה המתלווה לחלום – האם היא נעימה, או אולי מלווה בתחושת פחד? המסר מחובר לחוויה האישית של האדם החולם?

נעליים בחלום

גם בחלומות על נעליים יש חשיבות למהות החלום – נעליים חדשות מסמלות חיזוק הבטחון העצמי והערך העצמי. נעליים קרועות בחלום יכולות להצביע על כך שהגישה שלך למצב מסוים כבר לא עובדת יותר ומומלץ לך לבחון גישה חדשה. זה יכול גם אומר שאתה מגזים במשהו כאשר אין לך מספיק ניסיון לעשות זאת. נעליים קרועות מייצגות גם בושה ובושה. בחלום בו אנחנו מחפשים אך לא מוצאים את הנעליים שלנו כנראה שתם שלב או מערכת יחסים בחיינו ועלינו להשלים עם כך.

נפילה בחלום

אחד החלומות הנפוצים הוא לום שבו אנחנו מרגישים שאנחנו נופלים ושהאדמה נישמטת מתחתינו. המסר של ההדרכה בחלום הזה הוא שעלינו לבחון אם אנחנו לא נאחזים בנושא מסויים חזק מידי ואם הבנו שכן, אז פשוט לשחרר אחיזה.

נר בחלום

נר מביא איתו אנרגיה עוצמתית ומסמל קיום ולכן נר דולק בלהבה איתנה בחלום מייצג קיום יציב. נר גם מסמל מעשה רוחני ובא לחזק אצל החולם את ההנחיה להתחבר לחלק הרוחני שבו. כאשר הנר הוא כבוי הוא מסמך סוף. של מערכת יחסים, עבודה או תקופה.

שדה תעופה

אם יש לך חרדה אמתית שדה תעופה מייצג את חוסר השליטה בסיטואציה אך אם לא זה המצב, שדה תעופה הוא סמל לתקופה של שינוי. “שדות תעופה הם נקודות יציאה המאפשרת לך להשאיר מאחור אמונות ישנות או פרקטיקות שכבר לא משרתות אותך. ההדרכה מסמנת לך שהכל כבר מוכן לשינוי של משהו קיים או להתחלה של משהו חדש. הגיע הזמן להמריא!

סולם

חלום על סולם או סולמות קשור קשר הדוק להתקדמות אישית או חיצונית בחייך.  סולמות הדומים למדרגות, מגשרים בין שתי רמות או שלבים בחייך. זה יכול להיות תהליך הדרגתי של השגת ידע, התפתחות רוחנית או הצלחה כלכלית צפויה. סולם יכול להיות מטאפורה לחיבור בין האדם לתודעה גבוהה יותר, או קשר לא מודע. חלום כזה הוא מסר של חיזוק ועידוד.

סוס בחלום

סוסים בחלום הוא סמל להצלחה גדולה בשני תחומים עיקריים: התחום המשפחתי והתחום הכלכלי והמסר של המדריכים בחלום כזה יכול להיות משני כיוונים שונים: הראשון הוא מסר של עידוד אם אנחנו נמצאים בתקופה שפופה והשני מסמם לנו לנהוג בתבונה ולנהל את עיניינו בצורה חכמה כשההצלחה הזו תגיע. .

ספר (מקצוע)

אם אתם רואים את עצמכם כמעצבי שיער בחלום המסר שרוצים להעביר לכם שאתם ניצבים בפני תקופה של הצלחה כלכלית ומקצועית. מכיוון ששיער מסמל כסף וכוח ולכן בחלומות הקשורים לשיער יש חשיבות גדולה להקשר ולמקום. לדוגמא -בחלום בו סיפרו אתכם יתר על המידה המסר שנישלח אליכם הוא כי עליכם לשים לב להחלטות פיננסיות שאתם מקבלים היות ודברים יכולים לצאת מכלל שליטה. ולעומת זאת בחלום שבו אתם רואים את עצמכם מתהדרים בשיער ארוך ושופע המסר מרגיע ומעודד בתחום הכלכלי.

סקס עם חבר או חברה מהעבודה

חלום בו מופיע מצב אינטימי עם מישהו מהעבודה לא אומר שיש לך עניין רגשי או מיני בקולגה. לרוב הוא תכונות חיוביות או מוערכות מנקודת המבט שלך.

תספורת

ששיער מסמל כסף וכוח ולכן בחלומות הקשורים לשיער יש חשיבות גדולה להקשר ולמקום. לדוגמא -בחלום בו סיפרו אתכם יתר על המידה המסר שנישלח אליכם הוא כי עליכם לשים לב להחלטות פיננסיות שאתם מקבלים היות ודברים יכולים לצאת מכלל שליטה. ולעומת זאת בחלום שבו אתם רואים את עצמכם מתהדרים בשיער ארוך ושופע המסר מרגיע ומעודד בתחום הכלכלי.

להתעשר, לזכות בפיס

לחלום על זכיה בלוטו או להפוך לעשירים מסמל אופטימיות ותקופה טובה. לא בהכרח במישור הכלכלי. יכול להיות שתחושת האופטימיות נובעת מכך שאדם מרגיש שזכה בתחומי חיים שונים. זו יכולה להיות זוגיות ילדים, קריירה או כל תחום שחשוב לחולם.

עגילים

חלום שבו אתם או מישהו אחר עונד עגילים דומיננטיים טומן עבורכם מסר שימו לב! -המדריכים מעבירים לכם מסר לגבי מישהו שמנסה לומר לכם, להזהיר אתכם, לידע אתכם לגבי נושא מסוים ואינכם מקשיבים.  

עורב

חלום על עורב יכול להציף תחושה אפלה ומבשרת רעות, במיוחד אם בחלום מופיעים בנוסף אלמנטים מפחידים. בתרבויות רבות עורבים מקושרים עם קסם אפל, תורת הנסתר, כוחות נפשיים ומוות. עם זאת, לעורבים יכולות להיות משמעויות רבות ולעתים קרובות הם שליחים של שינויים חיוביים.  עורבים בחלומות מייצגים לעתים קרובות את החלק בך של אמונות ורגשות תת-מודעים שמודחקים כגון בושה, אשמה, שנאה או מחשבות חבלה עצמיות שעולות על פני השטח. מדריכים מופיעים לעיתים בחלומות כעורבים כדי לעזור לך ולהדריך אותך דרך טרנספורמציה עצמית.

עיוורון – להתעוור בחלום

עיוורון בחלום מייצג את חוסר היכולת שלנו לראות תחום מסויים בחיים בצורה נכונה. ההדרכה רוצה לומר לך לשים לב ולבחון באיזה תחום בחיים אתם מעלימים עין ממשהו או מסרבים לראות את המציאות כמו שהיא.

עירומים – לעמוד עירומים בסביבה של אנשים לבושים

חלום שבו אתם עומדים עירומים בין אנשים לבושים הוא מאוד נפוץ.הוא יכול לייצג שני סוגים של מצבים בחיים: אפשרות ראשונה היא של חלום שמייצג התמודדות עם סיטואציה חדשה כמו לימודים, מקום עבודה וכו’ ומבטא את התחושה של חוסר מוכנת או חוסר בטחון עצמי. האפשרות השנייה היא חלום שמייצג מצב שבו אתם מנסים להיות משהו שאתם לא וההדרכה מסמנת לכם לשים לב ולחזור לאוטנטיות

עליית גג

בית עם חדרים בחלום מייצג אותנו כמהות והחדרים השונים מייצגים חלקים שונים באישיות שלנו. עליית הגג מייצגת – זיכרונות עבר ולכן מצבה של עליית הגג מייצג את המצב של התת מודע שלך כרגע. האם צריך לעשות שם ניקיון יסודי?

עץ

עצים בחלומות הם סמל רוחני. הם מייצגים את מטרות החיים שלנו, איך אנחנו רוצים שחיינו יראו ואת המסע האישי שלנו, איך החוויות המעצבות משפיעות על חיינו ומה איכויות התקשורת שלנו עם אחרים. העץ כמייצג רוחניות בריאות העץ לדומא יכולה להבהיר אם אתה מרגיש מסופק, מרוצה מהמקום בו אתה נמצא בחיים, כמה טוב אתה מרגיש, או שיש לך עוד עבודה לעשות. העץ כמייצג חיבור לקרקע מצבו של העץ בחלום יכול להעביר לך מסר בנודע לחיבור שלך לקרקע בנקודת הזמן הזו. האם הוא איתן או רעוע עץ עם שורשים עמוקים השורשים של העץ מייצגים כמובן את החיבור שלך לעבר, למשפחה, ולמורשת ולכן אם בחלומך מופיע עץ עם שורשים עמוקים וארוכים המסר של המדריכים הוא שיש לך בסיס משפחתי/חברי איתן להישען עליו ושאתה מוזמן להשתמש בו כדי לצלוח את האתגרים שמזומנים לך כעת  

להתעשר, לזכות בפיס

לחלום על זכיה בלוטו או להפוך לעשירים מסמל אופטימיות ותקופה טובה. לא בהכרח במישור הכלכלי. יכול להיות שתחושת האופטימיות נובעת מכך שאדם מרגיש שזכה בתחומי חיים שונים. זו יכולה להיות זוגיות ילדים, קריירה או כל תחום שחשוב לחולם.

מואשמים בפשע

חלום שבו אתם  מואשמים בפשע מייצג בדר”כ מצבים בחיים שבהם אנחנו מקבלים החלטות תוך התעלמות מהצרכים והכישרונות האישיים שלנו כדי להתקבל חברתית. אנחנו עסוקים בלמצוא חן ומאבדים את האוטנטיות שלנו.  

פיל

פיל הוא חיה מאוד רוחנית ושהוא מגיע בחלום הוא ביטוי ארצי של כוח, סבלנות, נאמנות וחוכמה. המסר ששולחים המדריכים באמצעות הפיל הואשזה הזמן עבורך להתמקד בעולמך הפנימי הרוחני ולתת לו מקום גדול בחיים שלך. זה יכול לקרות בדרכים רבות כמו תרגול מדיטציות, הקשבה לאינטואיציה שלך או חיזוק טקסים כמו הודיה וזימון.

פיצוץ בחלום

פיצוץ שקורה בחלום בדר”כ מעיד על כך שתחום מסוים בחיים שלך הולך להשתנות. יכול להיות שהשינוי כבר החל או שהוא יגיע בקרוב. ההדרכה מסמנת לך להכין את עצמך לשינוי מבעוד מועד.

פעמון

כאשר אנחנו רואים בחלום פעמון או פעמונים אנו צרכים לשים לב לדרך שבה מופיע הפעמון ולאינטנסיביות של הצלצול: אם הפעמון מצלצל ללא הפסקה כי אז המסר שרוצים לשלוח לנו הוא אות אזהרה ונכון יהיה לבחון סמוך לאיזו התרחשות הופיע צלצול הפעמון. אם מדובר בצלצול נעים נקודתי כי אז הוא מסמל שגשוג וברכה בעיקר בתחום הכלכלי שעומדים להיכנס לחיינו בקרוב.  

פרפר

חלום בו מופיע פרפר או פרפרים מרמז על טרנספורמציה פנימית או מסר של מנשמות של יקרים שכבר לא איתנו. הפר פרמים מייצגים את הטרנספורמציה כי הם עוברים בעצמם שינוי מזחל לגולם לפרפר. אם מדובר במסר שרוצים לשלוח לנו יקירנו – חשוב שנשים לב להתרחשות עצמה. מה הכיוון ממנו מגיע הפרפר? האם הוא מצביע אל אלמנט נוסף? סביר להניח שבמידה ומדובר במסר נוכל לראות בחלום סמלים נוספים שיש בהם משמעות מוסכמת ביננו לבין יקירנו.

צהוב – צבע צהוב בחלום

בלומות בהם מופיע הצבע הצהוב בתורה דומיננטית מביאים מסר של חיבה, אהבה וחום. כאשר אדם חולם חלומות אשר מתרחשים בסביבה עם מוטיבים צהובים, רוצים להזכיר לנו שאנחנו נמצאים בסביבה אוהבת ותומכת ושאנחנו יכולים לשוב הרבה כוחות פעולה מהתמיכה הזו .

ציפורים בחלום

לציפורים בחלומות יכולה להיות משמעות שונה בהתאם לסוג הציפור המדובר. אך במידה ומדובר בציפור שאינה מזוהה מזן מסוים וברור ציפורים הן סמל להעברת מידע. לכן במידה וחלמת על ציפור לא ספציפית סביר להניח שהמדריכים רוצים לומר לך שבקרוב תגיע אליך הודעה או אינפורמציה חשובה וחשוב לחדד את תשומת ליבך.

ציפורניים

ציפורניים מייצגות הן חלק מכך היד שמייצגת יכולת ביצוע ועשייה. המסר בחלום על ציפורניים תלוי בהשר: חלום על ציפורניים שבורות רוצה לסמן לנו שיכולות ההוצאה לפועל שלנו חלשות כרגע ואנחנו צרכים לעשות עבודה ולהתחבר לעצמנו מחדש. חלום בו הציפורניים מלוכלכות מעביר לנו מסר לגבי שאריות מהעבר שתקועות אצלנו ואנו צרכים לשחרר כדי להחזיר לעצמנו את היכולת להתקדם. ציפורניים ארוכות מידי מעבירות מסר שאנחנו נאחזים בתפיסה או מחשבה מעכבת ושאנחנו צרכים לשחרר.

קרח בחלום

,)כאשר בחלום מופיע לנו קרח כאלמנט דומיננטי (זה יכול להיות גדול קרח גדול או קרחון כנראה שהמדריכים רוצים לסמן לנו שיתכן ויש עכבות, או עניינים לא פתורים עמוק בפנים. המסר הזה  בא לומר לנו שכדאי שנביט פנימה עמוק זה יעזור לנו להבין מה בדיוק קבור שם כי אותו המשהו מנהל אותנו וחוסם אותנו מלהתקדם.

קשת

קשת מסמלת תקווה וזמנים טובים בפתח. היא מגיע לאחר הגשם והסערה שניקו הכל. הקשת היא הסמל שנתן אלוהים לאדם שנותן הבטחה שהאנושות לא תיענש שוב במבול. אז כאשר אתם חולמים על קשתות בענן, היו רגועים וזכרו שדברים טובים בדרך אליכם. חלום על קשת בענן היא סמל לאושר, הצלחה או חיים חדשים וחיזוק הערוץ עם ההדרכה.

ראש – לאבד את הראש בחלום

בחלום בו אנחנו מאבדים את הראש ולא במובן המטפורי, המסר שהמדרכים רוצים להעביר הוא לשים לב כי יש אפשרות שאנחנו מאבדים את הזהות. אולי אנחנו הולכים יותר מידי עם הזרם או עם מה שאופני עכשיו או אחרי מישהו בעל השפעה ושוכחים בדרך את הזהות שלנו, האני שלנו. כשמגיע חלום כזה נכון לעצור לרגע ולראות אם משהו שאנחנו עושים בחיים לא אוטנטי והיכן אנחנו לא נאמנים לעצמנו.

רומן

מה זה אומר כשחולמים שמנהלים רומן? חלום על בגידה בבן הזוג או בבת הזוג שלך לא בהכרח מצביע על רצון לבגוד במישור הרומנטי בחיים האמתיים. כדאי להבין את הרצון הפנימי בהתנסות חדשה המחוברת לתחושת אשמה כלשהי. זה יכול להיות לדוגמא רצון לעזוב את העבודה עם המשכורת הקבועה ולפתוח עסק או לנסוע לתקופה ארוכה ולהשאיר את הילדים עם בן.בת הזוג בארץ. כשחלום כזה מופיע המדריכים מסמנים לך שהגיע הזמן להתבונן מחדש על תפיסות הבסיס שלך בתחומים אלו ולקבל החלטה מחדש.

ריקוד בטן

חלום על ריקוד באופן כלללי ועל רקדנית בטן או ריקודי בטן מביאים איתם אנרגיה חיובית ומזל. חלום כזה עוסק בסוגיות של יצירתיות ותשוקה. רקדנית בטן מייצגת התלהבות ורוח מרוממת  בעניין או באירוע מסוים בחייכם. חלום זה מציין התרגשות, תאווה או חושניות בנוסף רקדנית בטן בחלום היא גם אינדיקציה לזרימה של רעיונות ורגשות. המסר שמנסים להעביר לכם בחלום זה הוא לצאת ולתת ביטוי לחלק היצירתי שלכם.

רכב שמאבד שליטה בחלום

די ברור שרכב שמאב שליטה בחלום מייצג חוסר שליטה בתחום מסוים בחיים שלנו אך במקרה הזה המסר הוא הדבר המשמעותי. בחלום הזה המסר הוא לשחרר אחיזה. ככל שנמשיך לנסות להיאחז בכוח רק נאבד את השליטה יותר ויותר. רק עם נרפה נשיג בחזרה את השליטה בחיים.

רכב שניגנב בחלום

במקרה הזה הרכב שניגנב מסמל את תחושת החוסר אונים בחיים האמיתיים. משהו מתפרק בחיים שמביא איתות חושבה של איבוד שליטה. המסר החשוב בחלום הוא לעצור, לקחת שאיפה עמוקה ולגשת לפתרון הבעיה ממקום שקול. כשננקוט בגישה הזו הבעיה תיפתר.

רכב- נסיעה ברכב

מכיוון שרכב מסמל התקדמות בחיים. נהיגה רגילה מעבירה לך את המסר שהכל מתקדם כמתוכנן. רוצים להרגיע אותך שהכל בסדר.

רכבת – לפספס את הרכב

אם בחלום אתם מוצאים את עצמכם עומדים על הרציף או המסלול, זה יכול להיות שהמסר מתייחס לכך שלקחת על עצמך יותר מדי התחייבויות במקביל. הדרך הנכונה יותר להשיג את המטרות שלך בצורה יעילה יותר היא על ידי פוקוס ובחינה של סדרי העדיפויות העמוקים שלך. המדריכים מסמנים שהדבר הנכון הוא להקשיב לקול הפנימי שלך במקום לנסות כל הזמן לרדוף אחר מטרה חדשה.

אש

חלום על אש יכול להביא עמו מסרים שונים בהתאם להקשר. לרוב אש מסמלת כעס וזעם או תחושה של דחיפות – בוער לנו. אש יכולה להיות מייצגת של אדם או משהו אחר בחיינו. אש יכולה לייצג גם תשוקה ומשיכה מינית. חלום שבו אתם עולים באש המסר אותו רוצים להעביר לכם בחלום שכזה הוא שעליכם לבחון את חיכם ולאתר את אותו הדבר או האדם שמכלים אתכם וצורכים אנרגיה ברמה כזו שאתם מרגישים שאתם עולים באש. חלום כזה יכול גם לסמן לכם שתמה תקופה ושאתם בדרך למשהו חדש. חלום שבו הבית שלכם עולה באש המסר הצפון בחלום זה הוא שלקחתם על עצמכם יותר מידי. אתם שרויים בלחץ גדול ומרגישים שאתם עומדים לקרוס. עליכם לעצור, לקחת נשימה ולצמצם את תחומי האחריות וההתחייבויות שלכם. חלום על מיכל סגור שבו דולקת האש אם אתן חולמים על ארון, חדר, קופסה או כל מיכל אחר שבו בוערת האש המדריכים רוצים להשב את תשומת הלב שלכם לכעס שאצור בתוככם ומזמינים אתכם להתבונן בו.

מספר שגוי – חיוג למספר שגוי

אם חלמתם שאתם מחייגים והמספר שגוי יכול להיות שמישהו בחיים שלכם שינה את ההתנהגות שלו ואתם כבר לא מצליחים לתקשר איתו כמו פעם. מישהו שיקר לכם השתנה וזה מכביד ופוגע בתקשורת שלכם איתו. המסר המרכזי בחלום כזה הוא לנסות לכבות את קול ההיגיון ולנסות לתקשר מהלב. לייצר תקשורת רגשית ולא שכלית עם האדם הזה. תקשורת מסוג זה תצלח הרבה יותר.

שביל / דרך

אם חלמתם שאתם עומדים או צועדים בשביל ההדרכה רוצה להסב את תשומת ליבכם לדרך בה אתם הולכים בחיי הערות שלכם. שימו לב מה הסיפור המתרחש בחלום: האם מדובר בדרך פתוחה רחבה ונוחה לצעידה או שמה שביל פתלתל ומסוכן. שימו לב מה רוצים לומר לכם – האם אתם בכיוון הנכון? האם הסתבכתם בדרך שלא לצורך? האם עליכם לקחת צידה מסוימת לדרך? האם אתם צרכים לאסוף אתכם מישהו לדרך? חלום כזה הוא יחסית פשוט לפיענוח כי ההקבלה הסמלית די ברורה.  

שדה תעופה

אם יש לך חרדה אמתית שדה תעופה מייצג את חוסר השליטה בסיטואציה אך אם לא זה המצב, שדה תעופה הוא סמל לתקופה של שינוי. “שדות תעופה הם נקודות יציאה המאפשרת לך להשאיר מאחור אמונות ישנות או פרקטיקות שכבר לא משרתות אותך. ההדרכה מסמנת לך שהכל כבר מוכן לשינוי של משהו קיים או להתחלה של משהו חדש. הגיע הזמן להמריא!

שחור – צבע שחור בחלום

חלומות על צבע שחור מייצגים נושא שנחשב בעיננו לכתם כלשהו בעברנו ואשר פוגע בנו בהווה. המסר שנישלח בחלום מסוג זה הוא שעלינו לעשות עבודה. למצוא את הכלי או סוג הטיפול שיסיע לנו למחול לעצמנו ולשחרר את הנושא, כדי שנוכל להתקדם אל העתיד ולממש את מלוא הפוטנציאל שלנו.

שיניים בחלום

יכול להיות שאירועים סוערים בחייך מביאים לתחושת של איבוד שליטה. התוצאה יכולה להיות שאתה חולם לאבד את השיניים שלך. השיניים הם איבר קשיח שנותן לנו את האפשרות להתגונן מול איומים ולהתמודד עם מזון קשה. השיניים שלך מסמלות עד כמה בטוחים וחזקים אנחנו מרגישים ולכן מצבים בחיים שמעוררים אצלנו תחושה של חוסר ביטחון יכולים להביא איתם לילות שבהם אנו חולמים שאנחנו מאבדים את השיניים.

שירותים – אתם לא מוצאים את השירותים

חלום שבו אתם מחפשים היכן השירותים ולא מוצאים מעביר את המסר שלחולם יש קושי בהבעת הצרכים שלו בחיים עצמם. מדובר בקושי להביא את עצמכם לידי ביטוי. המדריכים בעצם ממליצים לכם להתחיל ולשים את עצמכם בראש סדר העדיפויות.

שירותים – מרגישים שצרכים לשירותים

חלום בו אתם מרגישים שאתם צרכים להתפנות מייצג את הצורך שלכם לנקות מהחיים דברים שכבר לא משרתים אתכם.

שריון בחלום

זה כמובן די ברור שחלום שבו נופיע לבושים בשריון מצביע על כך שאנו מייצרים מערך של הגנה רגשית באינטראקציות שלנו עם אחרים. המדריכים רוצים שנשים לב לאותו הדבר שיכול לתדלק את הפחד הזה ומציעים שנישאל את עצמנו למה אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים להיות כל כך שמורים.

תינוק בחלום

תינוק בחלום יכול לייצג מסרים שונים וכמו בחלומות בעלי פרשנויות מגוונות גם כאן חשוב להבין מה התחושה המתלווה לחלום. תינוק יכול לייצג תמימות, תום והתחלות חדשות כמו פרוייקט חדש שיתחיל או פרק חדש שעומד להיפתח בחיים. אבל אם מדובר בתינוק שבוכה בחלומך, זה עשוי לומר שחלק בך מסמן לך שהוא זקוק לתשומת לב וצריך לטפח אותו.  זה יכול גם אומר שהאני הפנימי שלך זועק ומתריע על חוסר הלימה בין מה שמתקיים בפעול לבין הרצונות האמתיים שלך.

תיק /תרמיל

חלום על תיק הוא בדר”כ חלום משמעותי. להקשר ולסיפור של החלום יש חשיבות גדולה והוא מייצר את ההבדלים בפרשנויות. תיק בחלום מייצג אותנו בחלום. את ההוויה שלנו. תיק עם כסף מייצג בטחון עצמי ויכולת טובה שלנו להוציא דברים לפועל תיק לבן מייצג אישיות עם מרכיב רוחני עצמתי תיק אדום מייצג את תדר האהבה והתשוקה בחיינו תיק צהוב מייצג מצב כלכלי תרמיל טיולים מייצג את הצד שבנו שמוכן להתנסות ולחדש ועכשיו עלינו להבין את ההקשר של החלום אם התיקן הוא יפה ומתאים למידות תכולתו כנראה שהמצב טוב באותו התחום הרלוונטי. לעומת זאת אם התיק קרוע או קטן מידי על תכולתו כנראה שהמסר שרוצים להעביר לנו הוא שעלינו לעשות עבודה באותו התחום

תספורת

ששיער מסמל כסף וכוח ולכן בחלומות הקשורים לשיער יש חשיבות גדולה להקשר ולמקום. לדוגמא -בחלום בו סיפרו אתכם יתר על המידה המסר שנישלח אליכם הוא כי עליכם לשים לב להחלטות פיננסיות שאתם מקבלים היות ודברים יכולים לצאת מכלל שליטה. ולעומת זאת בחלום שבו אתם רואים את עצמכם מתהדרים בשיער ארוך ושופע המסר מרגיע ומעודד בתחום הכלכלי.

א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל 
מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

FOR YOU

כיף שהצטרפת
קבלי מאיתנו באהבה
קופון 10% הנחה

קוד קופון: welcome10

בחרי את ארבעת המשפטים אליהם את מתחברת בצורה החזקה ביותר

 • אשמח לשחרר את הדאגות האינסופיות מחיי
 • אני לא מתנגדת להכניס לחיי מזל והזדמנויות חדשות
 • לנקות עין הרע זה אף פעם לא מזיק
 • ממש אשמח לכמה לילות של שינה רגועה וטובה
 • חיזוק בתחום הכלכלי לא יזיק
 • זה זמן טוב לטיהור אנרגיות שליליות בבית
 • אשמח לפתח את האינטואיציה שלי ולחזק את החלקים הרוחניים
 • פרץ של יצירתיות והשראה ממש מתאים לי עכשיו
 • לשחרר את הפחד ולחזק את הבטחון העצמי
 • לחזק את היכולת להיות אופטימית
 • להיות שמחה יותר שעות ביום
 • זה הזמן שלי להתאהב
 • ליהנות מריגוש רומנטי זוגי
 • לשחרר מהחיים דברים שלא משרתים אותי
 • לחיות חיים מלאי תשוקה
 • ליהנות ממיניות חזקה
צרו קשר
חייגו דילוג לתוכן