בקניה מעל 350 ש”ח כל סוגי השילוח בחינם. 

בקניה מעל 350 ש”ח המשלוח לנקודת חלוקה חינם

בקניה מעל 350 ש”ח המשלוח לנקודת חלוקה חינם

האם המוצרים מאושרים ע”י משרד הבריאות?

כנדרש ע”פ חוק במדינת ישראל, המוצרים שלהם נדרש אישור משרד הבריאות, קיבלו את האישור והם מאושרים לשימוש.  עדיין חשוב לזכור שכל הידע המופיע פה מבוסס על שיטת הטיפול ארומתרפיה ואינו מהווה המלצה, תרופה או תחליף לרפואה קונבנציונאלית.

איך משתמשים במוצרים?

פורמולת שמנים אתריים טהורים למבער או למפיץ ריח חשמלי (דיפיוזר)
יש למלא מים במבער או במפיץ הריח החשמלי על פי ההוראות המצורפות למוצר ולטפטף מתערובת השמנים לתוך המים.

 • למבער שמנים (ברנר) 10-12 טיפות מהתערובת
 • למפיץ חשמלי קטן (דיפיוזר) (200-100 מ”ל) 10-12 טיפות מהתערובת
 • למפיץ חשמלי קטן (דיפיוזר) (300-500 מ”ל) 14-16 טיפות מהתערובת

סטיק אישי בשילוב שמנים אתריים טהורים למרוח בעדינות בנקודות הדופק.

תרסיס אישי בשילוב שמנים אתריים טהורים
לרסס בעדינות באזורי הדופק.

תרסיס לחדר בשילוב שמנים אתריים טהורים
ניתן לרסס בחלל ועל מוצרי טקסטיל. מומלץ לבדוק הכתמה במקום נסתר.

פורמולת שמנים אתריים טהורים לשרשרת ארומתרפית
לטפטף 2-3 טיפות על אבן הלבה בשרשרת.
מומלץ לנגב עודפים של שמן מאבל הלבה לפני שעונדים אותה כדי להימנע מהכתמה של הבגד.

אזהרות: לא למאכל! אין לבלוע. יש להשתמש במוצר רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע עם העיניים ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. להרחיק מילדים. להרחיק מחום ומאש ולשמור במקום קריר ויבש (מתחת ל30 מעלות).

מה התוקף של המוצרים?

ברוב השמנים האתרים ניתן להשתמש במשך שנה עד שנתיים מהפתיחה.
את התוקף של המוצרים שלנו הגדרנו כשנה בכדי להיות בטוחים שאנו מביאים לך את המוצר באיכותו הגבוהה ביותר.

למה הריח לא חזק כמו של הבשמים שלי?

כשמדובר בשמנים אתריים אנחנו נתקלים לעיתים באמירות כמו: “הריח לא מספיק חזק”, או “לא ממש מריחים את זה”. הסיבה לכך מאוד ברורה -בעשורים האחרונים אנו מוצפים בתמציות ריח סינטטיות שפותחו כדי להשפיע על המח ולגרום לנו לצרוך יותר. תמציות ריח סינטטיות נמצאות כמעט בכל תכשירי קוסמטיקה, טיפוח גוף, מוצרים לשיער, בשמים, דאודוראנטים, מטהרי אוויר וחומרי כביסה, נרות ועוד. תמצית ריח הינה ניחוח סינטטי שלהפקתו משתמשים  באלפי כימיקלים שונים שחלקם אינם מפורטים בתווית, כש95% מהם פטרוכימיקלים מסוכנים לבריאות החודרים לזרם הדם. 

שימוש ארוך טווח בחומרים אלו, מעבר להיותו מסוכן, מעמעם את הרגישות שלנו לריחות ולכן כאשר אנחנו ננסה להריח ריחות טבעיים הם ירגישו לנו חלשים יותר. זה בדיוק כמו שאנחנו עוברים לאכול אוכל טבעי ובריא אחרי שנים של צריכת ג’אנק פוד ומזון מתועש שמחוזק בחומרי טעם וריח אגרסיביים. לוקח לנו קצת זמן להחזיר את בלוטות הטעם והריח לתפקוד תקין, אבל מרגע שהן חוזרות יהיה לנו קשה לצרוך שוב מוצרים מתועשים. כי הגוף יודע מה הכי טוב בשבילו.

חשוב לדעת! פעולת השמנים על הנפש והרגש אינה תלויה בעוצמת הריח. לכן גם אם אתם עדיין בשלבי ניקוי מתמציות סינטטיות ואינכם מריחים את התערובת בעוצמה המלאה, חשוב שתדעו שהמנגנון  הארומתרפי עובד בדיוק באותה המידה כך שתוכלו להבחין בשיפור במצב הרגשי והנפשי.

למה הריח נעלם?

הריח לא באמת נעלם. אתם פשוט כבר לא מריחים אותו. אם תתרחקו למספר דקות ממקור הריח ותחזרו אליו שוב תראו שאתם מריחים אותו מצוין. אז למה זה קורה?

חוש הריח מבוסס על קולטנים. אלו חלבונים מורכבים שיש להם רגישות לחומרים כימים שונים. הופעתו של מושא הרגישות גורמת לקולטן להפעיל, ישירות או בעקיפין, תאי עצב שמעבירים אות חשמלי למוח, וככה בעצם אנחנו מריחים את העולם.

אולם לקולטנים יש מנגנון מיוחד שנקרא “אדפטציה”, הסתגלות. כאשר קולטן מסוים פעיל באופן קבוע במשך הרבה זמן, הרגישות שלו הולכת וקטנה, וגם אם החומרים הכימיים עדיין יסתובבו באף, הקולטנים כבר לא יפעילו בתגובה את תאי העצב ולכן לא יעבור אות למוח שיעדכן את מערכת העצבים על הריח.

מהסיבה הזו אנחנו לא יכולים להריח את גופנו, אנחנו מריחים אותו כל הזמן, והקולטנים מסתגלים אליו, והם לא רגישים לריח שלנו.

למה בכלל המנגנון הזה קיים? קודם כל, כי המוח צורך המון אנרגיה, והוא מחפש לחסוך בכל דרך אפשרית, ואין סיבה להמשיך ולאותת על דבר שאנחנו כבר מודעים לו. בנוסף, ברגע שאנחנו מסוגלים להתעלם מריח שגרתי, קל לנו הרבה יותר לזהות ריחות חדשים. אם מוחו של עכבר מסוים יקבל כל הזמן את אותו המידע על הריח העצמי, ייתכן שיהיה לו קשה יותר לזהות את הריח של השועל שבא לצוד אותו, האות הישן יכול לפגוע בקליטת האות החדש.

אז למה בבשמים שאני קונה הריח נישאר לאורך הרבה זמן?

לרוב הבשמים שנמכרים ברשתות הפארם ובאינטרנט מכניסים מלב תמציות ריח סינטטיות גם חומרים כימיים שמקבעים את הריח על העור להרבה זמן. ברגע שנחדל להשתמש בחומרים הרעילים האלו המנגנון הטבעי שלנו יחזור לפעול בצורה מיטבים ונחזיר לעצמנו את היכולות של בלוטות הריח. אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לחיזוק קחו איתכם את סטיק השמנים ומרחו מידי פעם בנקודות הדופק – זה יחדש את הקסם ויעזור לו להימשך כל היום.

ארומתרפיה – התת מודע בשירות הטיפול
סוד ההשפעה העמוקה של השמנים האתריים עלינו, נובעת מכך שעצב ההרחה, המעביר את האותות העצביים של הריח מהאף למוח, מחובר אל ליבת המוח הנקראת “המערכת הלימבית”. ליבה זו מכונה “המוח הזוחל” מכיוון שזהו החלק הפרימיטיבי והקדום בהתפתחות המוח האנושי, יש לו השפעה גדולה על התהליכים הפיסיולוגיים הבסיסיים ביותר, כמו תגובת “הילחם או ברח”, מחזורי השינה שלנו, מוליכים עצביים המשפיעים על מצבנו הריגשי, לחץ ועוד.

אחד היתרונות בשימוש בריח הוא שהוא עוקף את מנגנון התודעה ומגיע ישירות אל התת מודע. התת מודע הוא האחראי המרכזי לאיכות החיים שלנו היות והוא שולט בחרדות, בדיכאונות, בפחדים, בהתמכרויות ובתפיסות המעכבות שלנו. היכולת  של שיטת הריפוי באמצעות הריח להשפיע על התת מודע יכולה להקל על בעיות רבות המאתגרות אותנו בחיים.

למה לצרוך תערובת שמנים? למה שמן אחד לא מספיק?

באתר אנחנו לא מציעים שמנים של צמח בודד מכיוון שאנו מאמינים שהסינרגיה הייחודית של כל השמנים בפורמולה חזקה אלפי מונים מסך חלקיה. בפורמולות שפיתחנו, השפעתם ההדדית של השמנים האחד על השני יוצרת אפקט מתגבר כך שלאותה כמות של תערובת יש השפעה גדולה בהרבה משל שמן מצמח בודד.

איך מטפלים  נכון בנרות בעלי פתיל עץ?

הפצפוץ העדין וההבהוב הייחודי של נרות פתיל עץ מעניקים אווירה מיוחדת, אבל חשוב לדעת שהם נשרפים אחרת מנרות עם פתיל כותנה רגיל. אז כדי שתוכלי ליהנות מהנר הארומתרפי שלך ולהאריך את חייו קבלי מאיתנו ארבעה טיפים חשובים:

 1. איך מדליקים נכון נר עם פתיל עץ?
  כאשר מדליקים נר פתיל עץ, הטכניקה הטובה ביותר היא להטות אותו בזווית ולתת ללהבה לאורך כל הפתיל.

הדלקה של נר עם פתיל עץ עשויה לקחת גם כמה ניסיונות כדי להדליק אותו החום מהלהבה צריך למשוך את השעווה דרך הפתיה לפני שהיא באמת תתחיל לבעור יפה. לאחר ההדלקה הראשונה זה יהיה יותר קל.

 1. הבעירה הראשונה היא החשובה ביותר
  האם ידעת שלנרות יש “זיכרון ? הדרך בה בוער הנר בפעם הראשונה קובעת כיצד יבער הנר למשך שארית חייו! 

בבעירה הראשונה חשוב שתתני לנר לבעור מספיק זמן בכדי לפתח בריכת שעווה מומסת שמגיעה עד הקצוות של המכל – זה יכול לקחת עד כמה שעות, תלוי בגודל הנר.

למה זה חשוב?
אם לא נותנים לנר מספיק זמן לייצר בריכת התכה מלאה בבעירה הראשונה, עשוי להיווצר סביב הפתיל שקע או “מנהרה” שתקשה על ההמסה של השעווה בשולי המכל. מכיוון ולנרות יש “זיכרון”, אפקט המנהור ימשיך ויעמיק בכל הדלקה עד שבסופו של דבר המנהרה תהפוך עמוקה מדי מכדי שחמצן טרי יזרום פנימה, והנר יתקשה להישאר דולק יותר מפרקי זמן קצרים.

 1. ניקוז השעווה המותכת סביב הפתיל
  לנרות בעלי פתיל עץ יש לעיתים נטייה להיחנק מעודף שעווה נוזלית. בריכות שעווה נוזלית שנוצרות סביב הפתיל מקשות על הפתיל להישאר דולק וגורמות לו “להיחנק”  (אולי הפתיל היה גזור קצר מדי).

במצב כזה כל מה שצריך לעשות הוא לנקז את השעווה. את יכולה להשתמש במגבת נייר כדי לספוג עודף השעווה המומסת כדי לאפשר לפתיל העץ יותר מקום “לנשימה”. לאחר מכן המתיני כדקה בערך והדלקי מחדש את הנר.

 1. קיצור פתיל העץ לפני כל הדלקה
  לקבלת תוצאות הבעירה הטובות ביותר, הקפידי לשמור על פתיל העץ קצר ונקי. אחרי ההדלקה הראשונית בכל פעם לפני שאת מדליקה שוב את הנר, דאגי להסיר את השאריות השרופות ולקצר אותו לגודל של חצי ס”מ.

זכרי שזה לא פתיל העץ שמזין את להבת הנר שלך, זו השעווה. הלהבה מושכת את השעווה כלפי מעלה דרך הפתיל, כך שאם הוא לא גזום קצר ונקי, השעווה לא יכולה להגיע ללהבה.

הטיפים האלו יעזרו לך לשמור על הנר שלך נהדר, מריח נפלא, בוער באופן שווה, וכל שאר הדברים הנהדרים שאת רוצה!

דברים שממש חשוב לזכור

 • נסי לא לשרוף את הנר שלך יותר מ -4 שעות בכל פעם! זה מקטין את חיי הנר והמכל עלול להתחמם מדי למגע.
 • לעולם אל תשאירי נר בוער ללא השגחה.
 • הדליקי נר הרחק מכל דבר דליק.
 • יש לכבות את הנר כאשר גובה השעווה מגיע ל-1 ס”מ.

 

FOR YOU

כיף שהצטרפת
קבלי מאיתנו באהבה
קופון 10% הנחה

קוד קופון: welcome10

בחרי את ארבעת המשפטים אליהם את מתחברת בצורה החזקה ביותר

 • אשמח לשחרר את הדאגות האינסופיות מחיי
 • אני לא מתנגדת להכניס לחיי מזל והזדמנויות חדשות
 • לנקות עין הרע זה אף פעם לא מזיק
 • ממש אשמח לכמה לילות של שינה רגועה וטובה
 • חיזוק בתחום הכלכלי לא יזיק
 • זה זמן טוב לטיהור אנרגיות שליליות בבית
 • אשמח לפתח את האינטואיציה שלי ולחזק את החלקים הרוחניים
 • פרץ של יצירתיות והשראה ממש מתאים לי עכשיו
 • לשחרר את הפחד ולחזק את הבטחון העצמי
 • לחזק את היכולת להיות אופטימית
 • להיות שמחה יותר שעות ביום
 • זה הזמן שלי להתאהב
 • ליהנות מריגוש רומנטי זוגי
 • לשחרר מהחיים דברים שלא משרתים אותי
 • לחיות חיים מלאי תשוקה
 • ליהנות ממיניות חזקה
צרו קשר
חייגו דילוג לתוכן