בקניה מעל 350 ש”ח כל סוגי השילוח בחינם. 

בקניה מעל 350 ש”ח המשלוח לנקודת חלוקה חינם

בקניה מעל 350 ש”ח המשלוח לנקודת חלוקה חינם

ליים Lime

שם בוטני: Citrus aurantifolia

שיטת מיצוי: כבישה קרה

החלק בצמח: קליפה

צמח נוסף בעל תפקיד חשוב בתערובת הוא הליים שהיה נפוץ בכל רחבי האימפריה הרומית. לשמן הליים ארומה נעימה ועדינה אבל אל תטעו בו, השפעתו חזקה מאוד. הוא שמן שעוזר לשחרר מתח ולחץ, מחדד בהירות מחשבתית ורגשית, מרומם את מצב הרוח ועושה טוב על הלב ולכן הוא אחד השמנים הקלאסיים הנמצאים בשימוש בארומתרפיה. במקרים של עייפות מנטאלית הוא מעלה את רמת האנרגיה ומפחית רגשות שליליים ולכן ממלא בתערובת תפקיד של Upper (מרומם).

נרולי Neroli

שם בוטני: amara Citrus aurantium

שיטת מיצוי: זיקוק בקיטור

החלק בצמח: פרחים

על פני משב ארומטי, מתוק, מריר ורענן מגיע השמן הקסום כל הדרך מהמזרח הרחוק. כבר בימי קדם זכה השמן המופק מפרח הדאידאי להערכה רבה הודות לסגולותיו המרגיעות והשפעתו הרומנטית.
במאה ה-71 הגיע השמן לאירופה והתפרסם בזכות הדוכסית אן מארי אורסיני מנרולה אשר באיטליה, שהייתה מובילת דעה בקרב האצולה המקומית. הדוכסית נהגה לבשם את האמבטיות שבהן טבלה ואת השמלות שלבשה בשמן הקסום בעל הניחוח הרענן בכדי לעניין ולמשוך מחזרים ומאז נקרא שמו נרולי.

אגוז מוסקט Nutmeg

שם בוטני: Myristica fragrans

שיטת מיצוי: זיקוק בקיטור

החלק בצמח: גלעין

לשמן אגוז המוסקט יש השפעה עמוקה על הנפש, הוא משחרר חסימות ותקיעות ומכניס אנרגיות וכוח פנימי שמאוד חשוב לחיזוק המוטיבציה. הוא משחרר ספקות ומאפשר לך להתחבר לחוזקות שלך. תפקידו בתערובת הוא לעזור להאיר את כל אותן חוזקות הקיימות בך ולחזק את האמונה בעצמך.

קינמון עלה Cinnamon

שם בוטני: Cinnamomum zeylanicum leaf

שיטת מיצוי: זיקוק בקיטור

החלק בצמח: עלה

מעטים יודעים שהתבלין המוכר בעל הריח המתוק-חריף, הוא אחד העתיקים בעולם והוא משפיע מאוד על היצר ועל היצירה. הוא מגביר את החשק ומסוגל להבריח את תחושת האין רצון וחוסר המוטיבציה בעשייה. בתערובת המקורית הוא סיפק את הניחוח המתובל של המתכון. הוא מגביר זרימת דם ומשחרר חסימות אנרגטיות ובכך מאפשר לאנרגיה של היצירה ושל העשייה לבוא לידי ביטוי.

ציפורן Clove

שם בוטני: Eugenia caryophyllata

שיטת מיצוי: זיקוק בקיטור

החלק בצמח: ניצני הפרחים

בעל ניחוח מסתורי תבליני, וחם, שמן הציפורן הוא אחד החשובים בתערובת המופלאה. הציפורן מגיע במקור מהמזרח הרחוק והוא אחד מהתבלינים המוערכים ביותר. מיוחסות לו איכויות מיסטיות והוא שימש במשך דורות כששולב בתוך קטורת, לטיהור מאגי, גירוש הרוע ואנרגיות שליליות. הריח החריף והאנרגטי שלו מרחיק את השליליות, מרומם את הרוח ומחזק בכך את המוטיבציה והחשק.

קינמון קליפה Cinnamon

שם בוטני: Cinnamomum zeylanicum

שיטת מיצוי: זיקוק בקיטור

החלק בצמח: קליפת עץ

מעטים יודעים כי התבלין המוכר בעל הריח המתוק – חריף, הוא אחד העתיקים בעולם והיה חלק בלתי נפרד ממתכוני הקטורת ששימשה לטהור מקומות קדושים בכל העולם העתיק. במתכון שהתגלה במקדש Edfu הקינמון אחראי לאיכויות המעוררות והרעננות. השמן המזוקק מקליפת העץ מגביר את זרימת דם, משחרר חסימות אנרגטיות ומחזק את עוצמת החיות ואת אנרגיית החיים ה-KA. ניחוחו העצי המתובל של שמן הקינמון הופך עצב לאושר ומחזק אהבה עצמית ואהבה לעולם.

בנזואין Benzoin resin

שם בוטני: Styrax benzoin

שיטת מיצוי: סולבנטים

החלק בצמח: שרף העץ

ריחו המתוק והמרוכז של שרף הבנזואין היה מרכיב חשוב בקטורת שנשרפה על גבי גחלים במקדשי מצרים. שמן הבנזואין המופק למעשה משרף גזע עץ הסטירקס (Styrax benzoin), הוא בעל ארומה עשירה, מחממת ומרגיעה. במצרים הוא נחשב שמן רוחני מאוד והיה מרכיב מרכזי בפולחנים. זהו שמן המחזק את הנפש, משרה שלווה, חשיבה חיובית, מרומם רגשית ומנחם.

קרדמון Cardamom

שם בוטני: Elettaria cardamomum

שיטת מיצוי: זיקוק בקיטור

החלק בצמח: זרעים

שמן אתרי המופק מהזרעים של צמח הקרדמון נחשב בתרבויות עתיקות רבות אפרודיזיאק אפקטיבי. משחרר רגשות של כעס, תסכול, אשמה ושיפוט. מטהר רגשות עכורים בזוגיות ארוכת שנים, מחזק תחושות של התרגשות ותומך במיניות בריאה.

מרווה מרושתת Clary sage

שם בוטני: Salvia officinalis

שיטת מיצוי: זיקוק בקיטור

החלק בצמח: עלים

המרווה נחשבת בעלת השפעה מאגית חזקה. מיחסים לריחה החריף יכולת לחצוץ ביננו לבין האנרגיות השליליות בסביבתנו וליצור מעטפת הגנה מפני קללה ועין הרע.
שמן המרווה האוצר בתוכו את תכונות הצמח מביא עימו גם איכויות של הרגעה ושל מיסוך. תכונות אלו הופכות אותו שימושי בהפגת מתחים ובשחרור אנרגיה שלילית רגשית ונפשית כאחת.

ערער – ג’וניפר Juniper berry

שם בוטני: Juniperus communis

שיטת מיצוי: זיקוק בקיטור

החלק בצמח: פרי

גרגירי הערער, עליו וענפיו שימשו מאז ימי קדם לטהור בטקסים וריטואלים רוחניים. כאשר משתמשים בארומה שלו, מחזק הניחוח החם והמחטני של שמן הערער את הגוף ואת הנשמה ומספק תחושת התחדשות. איכויות הניקוי שלו הופכות אותו מרכיב חשוב בפורמולה.

FOR YOU

כיף שהצטרפת
קבלי מאיתנו באהבה
קופון 10% הנחה

קוד קופון: welcome10

בחרי את ארבעת המשפטים אליהם את מתחברת בצורה החזקה ביותר

 • אשמח לשחרר את הדאגות האינסופיות מחיי
 • אני לא מתנגדת להכניס לחיי מזל והזדמנויות חדשות
 • לנקות עין הרע זה אף פעם לא מזיק
 • ממש אשמח לכמה לילות של שינה רגועה וטובה
 • חיזוק בתחום הכלכלי לא יזיק
 • זה זמן טוב לטיהור אנרגיות שליליות בבית
 • אשמח לפתח את האינטואיציה שלי ולחזק את החלקים הרוחניים
 • פרץ של יצירתיות והשראה ממש מתאים לי עכשיו
 • לשחרר את הפחד ולחזק את הבטחון העצמי
 • לחזק את היכולת להיות אופטימית
 • להיות שמחה יותר שעות ביום
 • זה הזמן שלי להתאהב
 • ליהנות מריגוש רומנטי זוגי
 • לשחרר מהחיים דברים שלא משרתים אותי
 • לחיות חיים מלאי תשוקה
 • ליהנות ממיניות חזקה
צרו קשר
חייגו דילוג לתוכן