בקניה מעל 350 ש”ח כל סוגי השילוח בחינם. 

בקניה מעל 350 ש”ח המשלוח לנקודת חלוקה חינם

בקניה מעל 350 ש”ח המשלוח לנקודת חלוקה חינם

The power of rituals

טקסים היו מאז ומעולם עוגן שמאפשר לנו תחושת שליטה ומשמעות בעולם. 

לא רק ברמה ההיסטורית, גם מחקרים מדעיים מראים שקיום טקסים וריטואלים היא דרך אפקטיבית להתמודד עם תחושות החרדה שמלווה את חוסר השליטה וחוסר הודאות בחיים.

טקסים הם מובנים מאוד ויש להם מטרה, זמן ומקום קבועים. טקסים משייכים אותנו למשפחה, לחברים,  מחברים אותנו לאלוהי ומציעים עולם עמוק יותר של משמעות.
בשפה פשוטה – טקסים נחשבים כ”מגבירי אושר”, מעניקים תחושות של מסוגלות ופרודוקטיביות, בהירות ויציבות והם דרך נפלאה להכניס לחיים שלנו סדר ומשמעות ולעזור לנו להתמודד עם החיים המאתגרים ביום יום.

לאחר מסע ארוך שבמהלכו אספנו ידע והתוודענו לטקסים מתרבויות רחוקות, שיטות טיפול וריפוי סודיות וריטואלים עוצמתיים שהועברו מדור לדור, בין שמאנים, כהנים  ומרפאים, אנחנו מביאים לך כלים פרקטיים המבוססים על ידע וחוכמה עתיקה שסייעו לאנשים במשך אלפי שנים ומותאמים לחיים המודרניים של היום. טכניקות פשוטות שיאפשרו לך להתחבר  לעצמך ולקרובים לך ולחיות חיים הרמוניים מלאי אהבה.

נשמח לשמוע מה זה עשה עבורך.

Gratitude Rital

טקס הודיה

טקסי הודיה או הכרת תודה הם מרכיב חשוב בתרבויות בעולם כולו. מהמזבח בבית המקדש, דרך הענקת מנחות במקדשים בתרבויות המזרח ועד חג Thanksgiving של האמריקאים, ריטואל ההודיה הוא מוטיב חוזר וחשוב. זה מאוד פשוט – כשאנחנו מודים על מה שיש לנו בחיים אנחנו נכנסים לפרופורציות.
הודיה הופכת את מה שיש לנו, למספק. ככל שאנחנו מודים יותר, אנחנו מחוברים יותר להווה. לכאן ועכשיו.

המטרה 
טקס הודיה יומי עוזר לנו לעבור מחשיבת חסר לחשיבת שפע, מהסתכלות על מה שאין להתבוננות במה שיש לנו. אחת הדרכים היעילות ביותר לחזק את תודעת השפע היא לתרגל הכרת תודה על בסיס יומי. התדר של הכרת תודה על מה שיש הוא בדיוק אותו התדר של השפע. אם תתרכזי בלהודות מידי יום, תפתחי את התדר הזה, ככול שתודי יותר, כך יזרום אליך יותר שפע כדי שתוכלי להודות עליו.

הזמן    
אנחנו ממליצות לערוך מידי ערב ריטואל של הכרת תודה. תוכלי לשלב את הילדים ולהפוך את החוויה למחברת ומקרבת בין בני המשפחה.

הכלים
PREMA – פורמולת השמנים לחיזוק החיבור הרוחני
מבער או מפיץ חשמלי (דיפיוזר)

5 חלוקי נחל קטנים

התהליך   
1. הכיני את החלל לטקס – מלאי את המבער או הדיפיוזר במעט מים וטפטפי מספר טיפות מתערובת השמנים.
2. הוציאי את האבנים משקית הבד ושטפי במים זורמים מספר שניות ומנגבים.
3. הניחי בכל פעם אבן אחת על השולחן או בכל מקום אחר בו תבחרי לקיים את הטקס תוך הודיה על משהו בחיים. כל אבן מסמלת משהו בחיינו שעליו אנו מודים. “תודה על בן הזוג שלי שגורם לי להרגיש יפה ושווה בכל מצב”. “תודה על האתגר החדש שקיבלתי בעבודה ושמאפשר לי להתרגש מחדש ממה שאני עושה”…
4. סיימי בעצימת עיניים, קחי שאיפה עמוקה והניחי את שתי הידיים על הלב.

תוכלי להודות על כל מה שעולה לך בראש, דברים גדולים ומהותיים או דברים קטנים שמרכיבים את היום יום.

הדבר החשוב ביותר הוא להודות על דברים ספציפיים. במקום לומר “אני מודה לחברתי” לפרט ולהגדיר: “אני מודה לחברתי שהיתה קשובה ומכילה אתמול כאשר חלקתי את הקושי שלי בעבודה”.

עדיף תמיד להתמקד ברגשות ופחות בהיבט הטכני זה עוזר לנו להיזכר במה שבאמת חשוב בחיים.

Letting Go Ritual

טקס האש הקדושה מהאינקה לפרידה ולשחרור

טקס שחרור הוא ריטואל של טרנספורמציה המשמש לשחרור הדברים בחיים מהם אנו רוצים להפטר כמו משקעי עבר, הרגלים שליליים, מערכות יחסים לא בריאות או כאב. הטקס מבוסס על הטקס אותו ערכו השמאנים בתרבות האינקה – טקס “האש הקדושה”. אך טקס של שחרור אנרגיות מעכבות וחטאים מקובל עד היום בתרבויות רבות ברחבי העולם.
האש מסמלת בתרבויות השמאניות גורם רב עוצמה לטיהור, ניקוי והתחדשות.
בטקס, המתקיים בליל ירח מלא, משליכים אל האש את כל הדברים שאנו רוצים לשחרר מחיינו וכוחה של האש מנקה מנקה ומטהר אותנו מאותם משקעים, אנרגיות לא רצויות, כאב וחסימות, מה שמאפשר ריפוי, והתחדשות אנרגטית ממש כמו זה של עוף החול.

אנו מביאים לך את גרסת הטקס אותה ניתן לקיים גם בבית ומומלץ לערוך אותו בכל עם שאנו מרגישים שיש לנו משהו בחיים שאנחנו רוצים לשחרר. משהו שכבר לא משרת אותנו – מערכת יחסים לא בריאה, פחדים וחרדות שמקשות והרגלים שתוקעים אותנו, כן, אפילו את השאיפה הזו לשלמות שתוקעת אותנו ולא מאפשרת לנו להתקדם או את הביקורתיות המוגזמת שלנו כלפי העולם וכלפי עצמנו, את כל אלו ניתן לשחרר מחיינו בטקס העצמתי הזה.

הזמן  
לרוב מבצעים את הטקס בראש השנה או בחגים משמעותיים (כמו טקס התשליך ביהדות) והוא שימש בעת העתיקה כחלק מסט הטקסים החשובים בקהילה.

במהלך הטקס, נשרפים האטריביוטים אותם נרצה לשחרר מחיינו כדי לפנות מקום למשהו חדש וטוב לצמוח. מרכיב האש בטקס מסמל את החוכמה, את הידע ומאפשר את הטיהור.

מה נותן לנו קיום טקס השחרור?
טקס השחרור עוזר לנו להוציא מהחיים שלנו אנרגיות לא רצויות ומחשבות מעכבות. אלו יכולות להיות מערכות יחסים שאנחנו תקועים בהן, אנשים שגורמים לנו כאב, מקום עבודה שלא נכון לנו, מחשבות טורדניות שלא מניחות או התמכרויות לא רצויות.
כשאנחנו משחררים את הדברים שאנחנו לא זקוקים להם יותר נפתחות בפנינו הזדמנויות חדשות וקסומות.

הכלים 
ADEAN – פורמולת השמנים לתהליכי שחרור ופרידה
מבער או מפיץ חשמלי (דיפיוזר)
קערה לשריפה עמידה לחום
נייר ועט
גפרורים

התהליך 
את הטקס ניתן לערוך לבד או עם בני משפחה או חברים. מומלץ לעשות אותו בחלל פתוח. אם את מקיימת אותו בבית פתחי את החלונות כדי לאפשר זרימת אויר.
1. הכיני את החלל לטקס – טפטפי מספר טיפות מתערובת השמנים למבער או דיפיוזר עם מעט מים.
2. לטקס יש השפעה גדולה יותר כשהוא מתבצע במצב נפשי שליו. עמדי או שבו כך שכפות רגליך יגעו לגמרי בקרקע. עצמי עיניים ונשמי מספר נשימות עמוקות. את יכולה לערוך מדיטציה קצרה או פשוט לתת למתח ולמחשבות להשתחרר מהגוף.
3. כתבי על פיסות הנייר את הדברים מהם את רוצה להרפות. אם את רוצה לשחרר זיכרונות עבר את יכולה לשרוף צילומים או מכתבים ישנים המייצגים את הדבר.
4. הדליקי את פיסות הנייר בעזרת הגפרורים והניחי אותן אחת אחרי השניה בקערה. הסתכלי בנייר שנישרף ושפשפי ידיך זו בזו, קחי נשימה ארוכה ותרגישי את השחרור.

קיום טקס השחרור יעזור לך להרגיש טוב יותר, להחזיר שליטה לחייך ולפתוח את הדלת לאפשרויות חדשות ולמציאות חדשה להתחיל…

Good Night Ritual

טקס להירדמות קלה ולהשראת שינה רגועה

שינה טובה ורגועה חיונית לתפקוד תקין ויש לה השפעה כמעט על כל פעילות של הגוף שלנו. הבעיה היא שבתקופות של לחץ וחרדה זה יכול להיות מאוד מאתגר לכבות את המחשבות והדאגות שמפריעות לנו.

הדרך להתמודד עם הסוגיה היא שגרת שינה נכונה. לא הרבה אנשים יודעים אבל הפעולות והמחשבות שלנו בזמן שלפני השינה משפיעים באופן משמעותי על התת מודע שלנו בזמן השינה ועל המצב הנפשי שלנו כשאנחנו מתעוררות למחרת.

קיום של ריטואל לילי מובנה יכול מאוד לעזור לך להירגע, להירדם יותר בקלות ולהתעורר למחרת רעננה ונמרצת.

המטרה
שינה טובה ורגועה

הכלים
ASIBIKAASHI – הפורמולה להשראת שינה רגועה
מבער או מפיץ חשמלי (דיפיוזר) ניתן להשתמש במקום בתרסיס לכרית
כוס עם מים

התהליך
1. הכיני את החלל לטקס – כשעה לפני שעת השינה טפטפי מספר טיפות מתערובת השמנים למבער או דיפיוזר עם מעט מים.
2.  במידה ויש ברשותך ספרי לכרית רסיו עליה בעדינות.
3. ערכי רשימה של המשימות של מחר (על נייר או בנייד או במחשב). עריכת רשימה כזו משחררת את המוח מהצורך לזכור ולאחוז מידע ובכך מאפשרת רגיעה אמתית לקראת השינה.
4. נקי את חלל השינה ממסכים. טלפונים, מחשבים וכבי את הטלוויזיה במידה ויש. המסכים פוגעים ביצור המלטונין (הורמון השינה) ופולטים קרינה. ממש לא כדאי שיהיו חלק מחדר השינה שלך.
5. ערכי מקלחת חמה. מים חמימים יכולים לחולל פלאים. טבילה במים ידועה כטיפולית ותעזור לך להתנתק מהמולת היום שמסתיים.
6. קחי מספר דקות למתיחות. הניעי את הכתפיים, השכמות, הצוואר והאגן בתנועות מעגליות. זה ישחרר את האנרגיה והמתח העצורים בשרירים מכל היום.
ממש לפני שאת נכנסת למיטה כבי את המבער במידה והדלקת. אם את נוהגת לערוך מדיטציות זה הזמן ואם לא תוכלי פשוט לקחת מספר נשימות עמוקות וארוכות ולהתחיל לספור ולהודות בלב על כל דבר טוב שקרה לך היום. אט אט תעטוף אותך שינה רכה, מגוננת וטובה.

הקפדה על ריטואל שינה תאפשר לך לשפר את שינה שלך ולקום עם אנרגיות חדשות למחרת.

לילה טוב וחלומות מתוקים….

Evil eye Protection Ritual

טקס להרחקת עין הרע

מאז ומתמיד האמינו אנשים כי עין הרע מציינת את יכולתו הרוחנית של האדם לפגוע בזולתו בעזרת מבט עין ומוצא פיו. בקבלה לדוגמא, פגיעת עין הרע מוזכרת רבות ונחשבת כמסוכנת מאוד לאדם. לפי תורת הסוד ניתן להיפגע קשות בגוף ובנפש בעקבות עין הרע, להיכשל בפרנסה, בעסקים, בזיווג, בהריון, בנישואין ובשלום הבית והמשפחה.

עין הרע זו בעצם קללה שהוטלה על אדם דרך כוח מיסטי ע”י אדם אחר שרוצה לפגוע בו לרוב מתוך קינאה. הקללה עצמה מועברת בעיקר באמצעות מבט עיניים של האדם המקנא לרוב אפילו מבלי שתרגישו.

המטרה  
הסרת קללת עין הרע ויצירת שריון של הגנה.

הזמן 
כשכל מיני דברים יוצאים מהמסלול החיובי שלהם והבלגאן בחיים מתחיל לחגוג. כשאת מרגישה שהכל תקוע. שדברים שבדר”כ זורמים ומסתדרים הולכים פתאום קשה. בתקופות כאלה שאת מרגישה חוסר פירגון או צרות עין כשחברות לא שמחות בשמחתך.

גם אירועים חשובים בחיים שחשוב לך שיצליחו כמו חתונה, ראיון עבודה, רכישת בית וכו’ זו הזדמנות מצויינת לקיום הטקס גירוש. 

הכלים 
QUMRAN – הפורמולה להגנה מעין הרע
מבער או מפיץ חשמלי (דיפיוזר) או או נר ריטואלים Ritual Candle
2 כפות מלח
כוס קטנה עם מים שתשמש לטקס. אחרי הטקס לא מומלץ להמשיך ולשתות מהכוס.
גפרורים

התהליך
1. הכיני את החלל לטקס – טפטפי מספר טיפות מתערובת ההגנה מעין הרע למבער או לדיפיוזר עם מעט מים. אם יש ברשותך נר נגד עין הרע הדליקי אותו.
2. הכיני לידך את הקערית עם המלח והגפרורים.
3. קחי את הכוס, מלאי במים נקיים ושפכי פעמיים מלאי בפעם השלישית והניחי לפניך.
4. עצמי עינייך, נשמי 7 נשימות עמוקות ופתחי את העיניים.
5. הרימי את קערית המלח והעבירי את הקערית מעל ראשך 3 פעמים ואמרי :מי ייתן ומלח זה יספח את העין הרעה שעל ראשי. הניחי את הקערית.
6. הדליקי את הגפרור הראשון ושרפי אותו עד תומו והשליכי למים. כך שרפי את כל שבעת הגפרורים אחד אחרי השני. לאחר שכל הגפרורים השרופים נמצאים בכוס טבלי את האצבע המורה במים ועשי שלושה סיבובים באזור הרקות ושלושה סיבובים בנקודת הדופק בכל אחד ממפרקי כף היד (באזור ששמים בושם). תוך התהליך חזרי ואמרי: “באמצעות טקס זה הסרתי כל אנרגיה שלילית וכל עין הרע.”
7. לסיום – מיד בתום הטקסט שפכי את המלח והמים לפח שנימצא מחוץ לפתח הבית כדי להרחיק את עין הרע מהבית וכדי למנוע חזרה של הקללה. תוך התהליך חזרי ואמרי 3 פעמים: “בטקס זה הרחקתי וסילקתי את עין הרע כדי שתעלם מחיינו ולעולם לא תחזור בחזרה.” 

FOR YOU

כיף שהצטרפת
קבלי מאיתנו באהבה
קופון 10% הנחה

קוד קופון: welcome10

בחרי את ארבעת המשפטים אליהם את מתחברת בצורה החזקה ביותר

 • אשמח לשחרר את הדאגות האינסופיות מחיי
 • אני לא מתנגדת להכניס לחיי מזל והזדמנויות חדשות
 • לנקות עין הרע זה אף פעם לא מזיק
 • ממש אשמח לכמה לילות של שינה רגועה וטובה
 • חיזוק בתחום הכלכלי לא יזיק
 • זה זמן טוב לטיהור אנרגיות שליליות בבית
 • אשמח לפתח את האינטואיציה שלי ולחזק את החלקים הרוחניים
 • פרץ של יצירתיות והשראה ממש מתאים לי עכשיו
 • לשחרר את הפחד ולחזק את הבטחון העצמי
 • לחזק את היכולת להיות אופטימית
 • להיות שמחה יותר שעות ביום
 • זה הזמן שלי להתאהב
 • ליהנות מריגוש רומנטי זוגי
 • לשחרר מהחיים דברים שלא משרתים אותי
 • לחיות חיים מלאי תשוקה
 • ליהנות ממיניות חזקה
צרו קשר
חייגו דילוג לתוכן